Panevėžio kraštotyros muziejus rengia šeimų edukacines programas

Autorius: Data: 2010-01-10, 07:33 Spausdinti

Panevėžio kraštotyros muziejus, sulaukęs didelio panevėžiečių susidomėjimo rengiamomis šeimų edukacinėmis programomis, ir šį rudenį kviečia šeimas šeštadienio popietėmis kurti drauge, įdomiai praleisti laiką.
 
Nuo 2010 m. spalio mėn. 9 d. 13 val. prasideda edukacinių programų ciklas šeimoms. Jų metu susipažinsite su savo krašto istorija, papročiais, tradicijomis, patys galėsite kurti, gaminti ir žaisti.
 
Edukacinės programos šeimoms vyks:
 
Spalio 9 d. 13 val. – edukacinis užsiėmimas Veliam vėlinėlį, darom rutulėlį“. Jo metu sužinosite viską apie vilną, susipažinsite su įvairiais vėlimo būdais bei galėsite tai išbandyti. Išmoksite pasigaminti papuošalus iš veltinio. Bilieto kaina šeimai – 10 Lt.
 
Spalio 16 d. 13 val. artėjant vienai iš seniausių lietuvių šventei – Vėlinėms, kviečiame į edukacinę programą Vėlinių apeigos“. Lietuviai visada gerbė mirusiųjų atminimą, kapines laikė šventomis ramybės vietomis, šimtmečiais saugojo ir iš kartos į kartą perdavė pagarbos mirusiesiems bei jų atminimo papročius. Edukacinės programos dalyviai turės galimybė sužinoti, kaip keitėsi Vėlinių apeigos laiko tėkmėje. Bilieto kaina šeimai – 8 Lt.
 
Spalio 23 d. 13 val. edukacinė programa Vėlinės ir mirusiųjų pagerbimo papročiai“. Jos metu susipažinsite su Vėlinių papročiais ir tradicijomis, žvakių naudojimo ir gamybos būdais. Pasigaminsite vaškinę žvakelę ir išbandysite senovinį žvakių liejimo būdą. Bilieto kaina šeimai – 10 Lt.
 
Edukacinės programos šeimoms vyks ir lapkričio mėnesį. Taip pat priminame, kad edukacinių programų dalyviai po užsiėmimų kviečiami susipažinti su muziejuje veikiančiomis parodomis.
 
 
Išsamesnė informacija telefonu: 8-45 59 61 81, informacija@paneveziomuziejus.lt, www.paneveziomuziejus.lt
 
Ryšių su visuomene ir klientų aptarnavimo specialistė Raimonda Moncevičiūtė,
Panevėžio kraštotyros muziejus, Vasario 16-osios g. 23 Panevėžys, tel.: (8-45) 59 61 81, informacija@paneveziomuziejus.lt
 
Nuotraukoje: Edukacinės programos šeimoms metu

Sena VorutaSusiję straipsniai

Comments are closed.

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra