Panevėžio kraštotyros muziejuje pristatomas pirmasis mieste interaktyvusis stalas

Autorius: Data: 2016-02-18 , 14:27 Spausdinti

Panevėžio kraštotyros muziejuje pristatomas pirmasis mieste interaktyvusis stalas

Nuo šių metų pradžios Panevėžio kraštotyros muziejaus lankytojai gali džiaugtis moderniu interaktyviu stalu, kurio pagalba gali žaisti lavinamuosius žaidimus, gilinti savo žinias apie Panevėžio kraštą.

Kraštotyros muziejus yra vienas iš nedaugelio regioninių muziejų, turintis turtingą gamtos ekspoziciją. Joje eksponuojama Valerijono Straševičiaus vabzdžių kolekcija, fosilijos, žvėrių ir paukščių iškamšos. 2014 metais atidarytai „Gamtos medija“ ekspozicijai aktualinti, paskatinti muziejaus lankytojus eksperimentuoti buvo įsigytas interaktyvusis stalas ir jame integruotas edukacinis žaidimas.

Žaisdami integruotą edukacinį žaidimą, lankytojai galės gilinti savo žinias apie Panevėžio krašto gamtą. Žaidimą sukūrė UAB „Multimedia Mark„ pagal muziejininkų pateiktą medžiagą. Interaktyvusis stalas ir edukacinis žaidimas įsigyti laimėjus projektą „Šiuolaikinėmis technologijomis pažinkime gamtą“. Projektą finansavo Lietuvos kultūros taryba ir Panevėžio miesto savivaldybė.

Drąsiai liesti, bandyti ieškoti tinkamo sprendimo ar atsakymo – tokia pristatomos naujovės – interaktyvaus stalo – paskirtis. Ir ji prieinama kiekvienam muziejaus lankytojui.

Vyr.muziejininkė – atstovė informacijai

Raimonda Gvozdienė

Panevėžio kraštotyros muziejus

Panevėžio kraštotyros muziejus ,Comments are closed.

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra