Panevėžio kraštotyros muziejaus kreipimasis

Autorius: Data: 2013-08-29 , 11:16 Spausdinti

Panevėžio kraštotyros muziejuje rengiama nauja edukacinė programa „Pasmerktieji negrįžti“. Jos tikslas – vaikams ir jaunimui nauja forma atskleisti Lietuvos tragediją – trėmimus, sužalojusius daugelio šeimų likimą, atėmusius šimtus tūkstančių gyvybių.

Kreipiamės į vyresniosios  kartos žmones, pergyvenusius tų dienų skausmą, jų vaikus ir vaikaičius ir į tuos, kurie tarnavo sovietinėje armijoje, su prašymu.

Kviečiame visus, galinčius daiktais ar prisiminimais, liudijančiais istorinę tiesą, įsijungti į edukacinės programos „Pasmerktieji negrįžti“ rengimą. Prašome Jūsų, gerbiamieji Panevėžio kraštotyros muziejaus draugai, kad dovanotumėte (paskolintumėte ilgesniam laikui) savo namuose išlaikytų, išsaugotų daiktų, galinčių vaizdžiau atskleisti tremčių ir sovietinio gyvenimo tikrovę. Būsime dėkingi, jei mums padovanosite (bent paskolinsite ilgesniam laikui) sovietinės armijos karių uniformų bei galvos apdangalų, planšečių, sovietinių ordinų ir medalių, senų lagaminų ar daiktadėžių, dokumentų, spaudinių, atvirukų ir fotografijų, o gal ir kitų neįvardintų daiktų.

Jūsų dovanoti daiktai ir dokumentinė medžiaga bus suregistruoti, saugomi ir naudojami edukacinėje programoje „Pasmerktieji negrįžti“ bei rengiamose teminėse parodose.

Asmenys, dalyvavę akcijoje ir dovanoję daiktų, bus pamaloninti kvietimais dalyvauti edukacinėje programoje ir leidimais iki metų pabaigos nemokamai lankyti muziejų. Laukiame Jūsų Kraštotyros muziejuje adresu Vasario 16-osios g. 23 nuo 2013 m. rugpjūčio 5 d. iki spalio 1 d.

Telefonas pasiteirauti: 8 (45) 596181. Kontaktiniai asmenys:  Edukacijos ir informacijos skyriaus vedėja Aušra Sidorovienė, vyresnioji muziejininkė Silvija Kraskauskienė. Elektroninis paštas administracija@paneveziomuziejus.lt

Raimonda Gvozdienė, Ryšių su visuomene ir lankytojų aptarnavimo specialistė, Panevėžio kraštotyros muziejus, Vasario 16-osios g. 23, tel.: 8-45 596181 

Voruta. – 2013, rugpj. 31, nr. 18 (782), p. 16.

Panevėžio kraštotyros muziejus ,Comments are closed.

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra