Panevėžiečiai sodins atminties medį mokytojams

Autorius: Data: 2011-11-03 , 15:10 Spausdinti

2011 m. lapkričio 8 d. 11 val. Panevėžio Moksleivių namuose vyks renginys „Mokytojo pašaukimas – dalinti“.

„Kalbėsime apie socialinę mokytojo asmenybės brandą, praktinį ir psichologinį parengtumą prasmingai susitikti su ugdytiniais, jų tėvais ir bendruomene. Apie tai, kas padeda mokytojui tapti save įprasminančiu žmogumi tiek asmeniniame gyvenime, tiek profesinės veiklos bei karjeros raidoje“, – sakė Moksleivių namų direktorė Raminta Juzėnienė.

Mokytojams bus organizuojamas seminaras „Mokytojo socialinio vaidmens šiuolaikinėje visuomenėje įprasminimas – sėkmingos pedagogo karjeros bei mokyklos vystymasis“. Seminaro lektorius – poetas, psichologas, filosofas, Lietuvos edukologijos universiteto Filosofijos katedros docentas Liutauras Degėsys.

Po renginio bus sodinamas atminties medis MOKYTOJUI – ne tik išėjusiems Anapilin, bet ir visiems, kuriuos mylime“, – teigė R. Juzėnienė.

„Mokytojo pašaukimas – dalinti“ – š. m. spalio 5 d. Moksleivių namų organizuotos akcijos „Laiškas mokytojui“ tęsinys. Tada miesto visuomenė buvo pakviesta rašyti laiškus buvusiems ir esantiems mokytojams, išreikšti jiems padėką ar kitus jausmus.

Ryšių su visuomene skyrius

Panevėžys , , ,Comments are closed.

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra