Paminėtas Lietuvos įstojimo į ES penkmetis

Autorius: Data: 2010-01-10, 07:33 Spausdinti

Didžiausias mūsų pasiekimas tas,
kad tapome patikimais
Europos Sąjungos nariais…
(LR Seimo narys Petras Auštrevičius)
2009-04-30 Edukologijos magistrės Liudmilos Isajevos vadovaujamos Vilniaus Senamiesčio vidurinės mokyklos pedagogai Žilvinas Radavičius ir Miroslav Janč, dvyliktokai Ana Atabajeva, Arina Belskaja, Artūras Karsokas, Arsenijus Konovalovas, Aleksandras Kuzečkinas, Sandra Sočivko, Alisa Šaiko, Jekaterina Ždanova, Andžejus Žibort, Kristina Grigorovič ir Pavelas Gurskis lankėsi LR Seimo Europos informacijos biure bei išklausė paskaitą apie Europos Sąjungą (ES).
 
Drauge su šio renginio vedėja LR Seimo Europos informacijos biuro padėjėja Justina Kišūnaite ne tik simboliškai paminėjome Lietuvos narystės ES penkmetį, bet ir džiaugėmės, kad šiame biure skleidžiama pilietiškumo dvasia. Abiturientams buvo priminta, kad būtina aktyviai dalyvauti artėjančiuose Lietuvos Respublikos Prezidento bei Europos Parlamento rinkimuose 2009 m. gegužės 17 d. ir birželio 7 d.
 
Dalyvavimas rinkimuose – kiekvieno Lietuvos piliečio konstitucinė pareiga.
ES – tarptautinė organizacija, kurią šiuo metu sudaro 27 valstybės. Mėlynos spalvos ES vėliavoje vaizduojama 12 žvaigždučių. Jos simbolizuoja Europos tautų vienybę ir gerovę.
Lietuva į ES įstojo 2004-05-01. Mūsų šaliai naudinga priklausyti ES dėl to, kad narystė šioje organizacijoje atveria plačias tarpvalstybinio bendradarbiavimo galimybes kultūros, ekonomikos, ekologijos, politikos ir kt. srityse.
Plačiau apie ES galite sužinoti apsilankę: http://www.eib.lrs.lt
Renginys buvo nepaprastai įdomus ir informatyvus. Jo vedimo metodiką galėsime pritaikyti ugdant pilietiškumą, o pasisėmę papildomų žinių apie ES moksleiviai patikimiau jausis istorijos egzamine.

Nuotraukose:

1. LR Seimo rūmai Vilniuje
2. Lietuvos narystės ES penkmetį paminėtas LR Seimo Europos informacijos biure

Sena VorutaSusiję straipsniai

Comments are closed.

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra