Paminėjome Lietuvos valstybės atkūrimo dieną

Autorius: Data: 2013-02-18 , 14:05 Spausdinti

Mažvydas JUŠČIUS, 10 klasės mokinys, Vytautas GARŠVA, jaunųjų šaulių būrelio vadovas

Patriotiškai nusiteikusi Vilniaus r. Paberžės „Verdenės“ vidurinės mokyklos bendruomenė Vasario 16-osios išvakarėse iškilmingai paminėjo Lietuvos valstybės atkūrimo dieną.

Mokiniai ir mokytojai šventę pradėjo pamaldomis Paberžės bažnyčioje. Nuoširdžiai paprašę Dievo palaimos savo šaliai ir mokyklai, padėkoję už laisvės metus, visi sugrįžo į mokyklą. Stadione pasitiko mokyklos svečiai – Krašto apsaugos savanorių pajėgų Didžiosios Kovos apygardos 8-osios rinktinės, 805 kuopos kariai.

Smagu, kad du jos kariai – buvę mūsų mokyklos mokiniai. Šaudami salves savanoriai atidavė pagarbą Lietuvos valstybei, jos nepriklausomybei ir mokyklai. Po to buvo pradėta renginio meninė dalis.

Visiems susirinkus salėje ir sugiedojus Lietuvos himną, mokyklos direktorė Vanda Nivinskienė sveikinimo kalboje priminė Vasario 16-osios reikšmę Lietuvos valstybės istorijai ir kiekvienam šalies piliečiui. Patriotinius jausmus žadino lietuvių kalbos mokytojos Kristinos Maliejūtės deklamuojamos eilės ir anglų kalbos mokytojos Marinos Umurzakovos atliekamos dainos. Po meninės renginio dalies daug smalsuolių sulaukė savanorių surengta ginklų paroda: buvo demonstruojami Lietuvos kariuomenės automatiniai šautuvai, kulkosvaidžiai ir granatsvaidžiai. Jauniesiems šauliams, mokiniams ir mokytojams buvo įdomu ginklus apžiūrėti, pakilnoti, pasifotografuoti su jais. Ne vienam jaunuoliui įsižiebė noras tapti kariu. Už karine atributika praturtintą šventę nuoširdžiai norime padėkoti KASP 805 savanorių kuopai.

Pasitikę Lietuvos valstybės atkūrimo dieną, savo darbus skirsime Tėvynės labui ir lauksime kitos šventės – Kovo 11-osios, kai savo meninius, karinius bei kitus sugebėjimus demonstruos mokiniai.

Rimos Rybakovos nuotr.

Nuotraukose:

1-5. Vilniaus r. Paberžės „Verdenės“ vidurinė mokykla paminėjo Vasario 16-ąją

6. Viduryje – mokyklos direktorė V. Nivinskienė

7. Iš kairės: anglų kalbos mokytoja M. Umurzakova ir lietuvių kalbos mokytoja K. Maliejūtė

Voruta. – 2013, kov. 2, nr. 5 (769), p. 15.

Vasario 16-oji , , , , , , ,Komentarai

traffix.lt

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra