Palapinių nuoma – nuo ko priklauso kaina?

Autorius: Data: 2012-05-07 , 15:05 Spausdinti

Galbūt ne kiekvienas yra susidūręs su palapinių nuoma, tačiau tikriausiai daugelis yra apie tai girdėjęs ir galbūt planuoja tai išbandyti. Kaip ir visose situacijose, bene svarbiausias aspektas yra kaina. Kadangi palapinių nuoma Lietuvoje nėra labai populiari, tad apie jos kainas žmonės taip pat nežino labai daug – nusimanymo lygis šioje vietoje yra pakankamai žemas. Tad nuo ko gi priklauso palapinių nuomos kaina? Kas ją labiausiai įtakoja? Apžvelkime pagrindinius faktorius, į kuriuos reikėtų atkreipti dėmesį, jei planuojate naudotis palapinių nuoma.

  • Metų laikas. Kaip jau žinote, lauko palapinės yra labiausiai naudojamos būtent šiltuoju metų laiku. Tad logiška, kad vasarą palapinių nuomos kaina bus kur kas didesnė, nei žiemą. Kai kurie palapinių nuomos  centrai apskritai nedirba šaltuoju metų laiku.
  • Palapinės dydis. Tai bene pagrindinis rodiklis, pagal kurį kinta palapinių nuomos kaina. Kuo didesnė ir erdvesnė palapinė, tuo jos nuomos kaina bus didesnė. Kompaktiškos ir mažiau žmonių po savo stogu talpinančios palapinės,  žinoma bus ir pigesnės. Gerai  pasvarstykite ir nuspręskite, kokio dydžio palapinės jums iš tiesų reikia – tokiu būdu nepermokėsite už jos nuomą.
  • Palapinės tipas. Palapinių yra pačių įvairiausių – nuo visiškai paprastų, iki išpuoštų įvairiais raštais ir papildytų visokiomis funkcijomis. Kuo jų daugiau – tuo palapinių nuoma atsieis brangiau.

Didelė palapinė Augodara

Lietuva



Comments are closed.

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra