Pakeliamas stalas – triukas kaip sutaupyti

Autorius: Data: 2019-12-27 , 07:50 Spausdinti

Pakeliamas stalas – triukas kaip sutaupyti

PR

Aidas VILIŪNAS

Ne paslaptis, kad nuolatinis sėdėjimas yra blogai sveikatai, nors mokslas tiksliai nežino kodėl taip yra, bet net 13 studijų teigia, kad jei kiekvieną dieną ilgai sėdima ir neužsiimama jokiu sportu, atsiranda grėsmė sveikatai panaši į tą, kurią sukelia rūkymas. Šį pavojų galima kompensuoti sportu, tačiau BBC naujienos paskelbė, kad tai nėra visiškai problemą išsprendžiantis sprendimas, taip pat BBC teigia, kad ilgas sėdėjimas neigiamai paveikia gliukozės lygius.

Mano nuomone, vienintelė tikra išeitis yra nusipirkti elektrinį pakeliamą stalą, tiesa jie gana brangūs – kainuoja nuo 300 iki 600 eurų, tačiau yra triukas kaip iš daugelio kompanijų galite nusiderėti apie 100 eurų, šį patarimą galite rasti Superenergija.lt svetainėje.

Jeigu nenorite spręsti sėdėjimo problemos su pakeliamu stalu stenkitės bent jau dažnai daryti pertraukas nuo sėdimos pozicijos – ilgalaike perspektyva tapsite žymiai sveikesni. CNN teigia, kad jei žmogus nesėdi ilgiau nei 30 minučių ir daro pertraukas, jo sveikatos rizikos sumažėja. Taip pat CNN patvirtino, kad nesvarbu kiek laiko Jūs sportuojate – jei visa diena sėdite prie stalo Jūsų sveikatos rizikos vistiek išlieka. Pagal Harvard‘o Universiteto duomenis, sėslumas ir neveiklumas gali sukelti debetą, nutukimą, širdies ir kitas ligas. Linkiu gyvent sveikiau ir aktyviau !

Reklama , , ,Komentarai

traffix.lt

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra