Pagramančio krašto moksleivių pažintis su saugomomis teritorijomis

Autorius: Data: 2012-10-04 , 13:47 Spausdinti

1992 m. rugsėjo 24 d. įsteigtas Pagramančio regioninis parkas. Direkcija, regioninio parko įsteigimo 20-metį pažymi organizuodama įvairius renginius. Projektas „Pažink Lietuvos saugomas teritorijas“ skirtas jaunajai kartai – moksleiviams. Viktorina vyks 2012 m. spalio 11 d., ketvirtadienį, 11.30 val. Pagramančio kultūros namuose.

„Lietuva, kaip ir visos civilizuotos valstybės, nuo seno steigia saugomas teritorijas, kuria jų sistemą. Kam steigiamos saugomos teritorijos, kada, kaip ir kodėl jos atsirado Lietuvoje, kokie tikslai ir uždaviniai ir ar jos reikalingos šiandien, o ateityje? Panašūs klausimai kyla jaunajai kartai. Viktorinos metu bus drauge ieškoma atsakymų į kylančios klausimus, nes mūsų jaunimas vis dar per mažai žino apie saugomas teritorijas“, – sakė projekto organizatorė Lina Misiulytė.

Projektas „Pažink Lietuvos saugomas teritorijas“ jaunimui suteiks žinių apie Lietuvos saugomas teritorijas ir Pagramančio regioninį parką, paskatins domėtis gimtojo krašto istorija, kultūros ir gamtos paminklais, supančia aplinka. Tikimasi, kad moksleiviai dar aktyviau dalyvaus ir regioninio parko direkcijos gamtosauginėje veikloje.

Programa:

11.30 val. – viktorina „Pažink Lietuvos saugomas teritorijas“ (Pagramančio kultūros namuose);

12.30 val. – pažintinė-turistinė kelionė po Pagramančio regioninį parką;

Įspūdžių aptarimas prie laužo.

www.vstt.lt

Parkai , , ,Komentarai

traffix.lt

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra