Padėkos žodis Sąjūdžio Riteriui

Autorius: Data: 2010-01-10, 07:33 Spausdinti

Tyliai išėjo dar vienas mūsų bičiulis ir bendražygis. Anksti mus palikęs Saulius Pečiulis nugyveno garbingą ir kilnų tiesos žmogaus vertą gyvenimą. Jis buvo iš tų sąžiningų ir drąsių žmonių, kurie net ir sunkiausiomis aplinkybėmis neišduoda savęs bei klauso tik sąžinės balso. Saulius atėjo į Sąjūdį kaip drąsa pribloškusio ir Lietuvą sukrėtusio straipsnio apie okupacinio režimo nusikaltimus autorius.
 
Būdamas Iniciatyvinės grupės nariu padarė viską, kiek leido jo jėgos, kad laisvės dvasia sklistų po visą mūsų kraštą.
 
Šiandien, kai jo nebėra, norisi pavadinti Jį tuo, kuo iš tiesų Jis visada buvo. Sąjūdžio Riteriu. Nes visas Jo gyvenimas ir darbas Sąjūdyje buvo pasiaukojamas tarnavimas Lietuvai ir jos žmonėms. Jam nerūpėjo pripažinimas, šlovė, turtai ir valdžios postai. Jis buvo iš tų, kurie atidavė savo šaliai viską ir niekada už tai nieko iš jos nepaprašė.
 
Atkūrus Nepriklausomybę, Jis kukliai nuėjo dirbti ten, kur jautėsi naudingas ir reikalingas. Ir padarė neįtikėtinai daug. Ištvermingai grumdamasis su asmeninio gyvenimo negandomis ir sunkumais Jis pirmiausia galvojo ne apie save, o apie kitus žmones. Ape tuos, kuriems, kaip manė, buvo dar sunkiau.
 
Rašė knygas – dvasingas, padrąsinančias ir įkvepiančias. Persmelktas begalinio tikėjimo žmonėmis ir pasauliu. Ir svarbiausia – asmeninės tvirtybės pavyzdžiu ir veiklia parama padėjo gyventi kenčiantiems ir nelaimingiems. Su jais dalijosi viskuo.
 
Pasigesime Sauliaus. Visada prisiminsime Jį ir liksime dėkingi šiam puikiam žmogui, kuris savo gyvenimu ir darbais skleidė niekada neužgęsiančią meilės ir gerumo šviesą.
 
Ilsėkis ramybėje, brangus Bičiuli.
 
www.lrytas.lt
 
Nuotraukoje: Šiandien, kai jo nebėra, norisi pavadinti Jį tuo, kuo iš tiesų Jis visada buvo. Sąjūdžio Riteriu

Sena VorutaSusiję straipsniai

Comments are closed.

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra