6 mitai, kuriuos dažniausiai girdime apie padangas

Autorius: Data: 2019-03-12 , 11:09 Spausdinti

6 mitai, kuriuos dažniausiai girdime apie padangas

PR

 

Padangos yra vienos pagrindinių automobilių detalių, į kurias privalome atsigręžti bent porą kartų per metus, todėl nieko stebėtino, jog per daugybę metų apie šiuos gaminius susiformavo ne vienas realybės neatitinkantis mitas. Išskyrėme kelis populiariausius ─ jei iki šiol jais tikėjote, privalote nustoti tai daryti!

  1. Svarbiausia yra pasikeisti priekines padangas ─ galinės nėra tokios svarbios. Norint užtikrinti tolygų protektoriaus nusidėvėjimą, rekomenduojama iš karto keisti visas keturias padangas, tačiau jeigu ketinate pakeisti tik dvi, verčiau susikoncentruoti į galinę ašį. Būtent galinės padangos garantuoja transporto priemonės stabilumą ir leidžia geriau ją suvaldyti net ir esant drėgnesnei kelio dangai.

Šiuo atveju nėra jokių „nebent“ ─ galinės padangos yra svarbiausios nepriklausomai nuo to, ar vairuojate priekiniais, galiniais, ar visais keturiais ratais varomą automobilį.

  1. Jei naudosite didesnius ratus ir žemo profilio padangas, mėgausitės geresniu valdymu. Toks derinys padidina padangų reakciją tuomet, kai vairuotojas pirmą kartą suka vairą, todėl susidaro įspūdis, kad visam laikui pagerėja sukibimas. Visgi, realybė yra šiek tiek kitokia ─ egzistuoja kur kas daugiau veiksnių (protektoriaus gylis, padangų raštas, automobilio tipas ir t.t.), lemiančių geresnį transporto priemonės valdymą, todėl nelogiška susikoncentruoti į vieną aspektą.
  2. Senesnių gamybos metų padangos yra prastesnės nei naujausi modeliai. Kalbant apie padangas, nėra tikslu vartoti terminą „senos“ ─ jei jos kelis sezonus nenaudojamos saugiai prastovės garaže, drąsiai ir vėl galėsite jas susimontuoti. Tad šiuo atveju svarbiausia atsižvelgti ne į gamybos datą, bet į patį stovį ─ jei gaminys nepažeistas, nėra tikslo ieškoti naujų pirkinių.
  3. Universalios padangos šlapiomis oro sąlygomis yra patikimesnės nei vasarinės. Kadangi su universaliomis padangomis galima važinėti ir žiemos metu, atrodo logiška, jog šie gaminiai kur kas geriau tarnaus ir vasarą. Visgi, tai itin klaidinga nuomonė, tačiau lygiai taip pat nebūtų galima sutikti su mintimi, jog universalios padangos visais atvejais yra prastesnės nei vienam ar kitam sezonui skirti gaminiai.

Tik palyginę kelių Jums tinkančių modelių specifikacijas, galėsite pasidaryti išvadas. Platus padangų pasirinkimas pateikiamas Pigu.lt el. parduotuvėje ─ jį apžiūrėti galite paspaudę šią nuorodą: https://pigu.lt/lt/auto-prekes/padangos.

  1. Pigios ir brangesnės tų pačių gamintojų padangos praktiškai nesiskiria savo kokybe. Jei tai būtų tiesa, kodėl tuomet skirtųsi jų kainos? Iš tiesų pirkdami padangas gaunate tai, už ką sumokate ─ daugelis gamintojų turi tiek biudžetinės, tiek aukštesnės klasės padangų (tuo įsitikinti galite čia: https://pigu.lt/lt/auto-prekes/padangos/vasarines-padangos), kurios yra orientuotos į skirtingus pirkėjų poreikius. Todėl perkant naujas padangas, patartina atsižvelgti ne tik į patikimą gamintoją, bet ir į konkrečius gaminių parametrus.
  2. Protektoriaus gylis yra pagrindinis parametras, nusakantis padangų būklę. Taip, šis aspektas tikrai yra svarbus, tačiau būtų klaidinga manyti, jog jei gylio yra užtektinai, Jums dar ilgai neteks galvoti apie pokyčius. Padangos lygiai taip pat gali būti nusidėvėjusios ar sugadintos išoriškai, todėl siekiant tikslumo, reikėtų vertinti bendrą visumą.

Jei prisiminsite visus šiuos mitus, kur kas paprasčiau ir tikslingiau išsirinksite kokybiškas ir patikimas padangas. Jų pasirinkimas itin gausus, todėl ypač svarbu žinoti, ko tiksliai ieškote!

Reklama/Skelbimai ,Komentarai

traffix.lt

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra