Oficialiai uždarytas Moksleivių krepšinio lygos sezonas

Autorius: Data: 2011-06-06 , 11:59 Spausdinti

Šeštadienį, 2011 m. birželio 4 d., Kauno Arvydo Sabonio krepšinio centre nugriaudėjo Moksleivių krepšinio lygos (toliau – MKL) 2010-2011 metų sezono uždarymo ceremonija. Svarbiausiu renginio akcentu tapo MKL „Žvaigždžių“ rinktinės ir Pasaulio čempionatui besiruošiančios Lietuvos jaunimo (iki 19 metų) rinktinės mūšis.

Žiūrovams turėjusiame patikti susitikime Lietuvos rinktinė 96:76 palaužė jaunesnes Moksleivių krepšinio lygos „žvaigždutes“. Naudingiausiu mačo žaidėju tapo ir MKL rėmėjo „Omintel“ specialų prizą mobilų telefoną laimėjo Marius Grigonis.

„Sezoną vertinu labai gerai. Viskas pavyko puikiai. Mes į šias rungtynes susirinkome nesitreniravę, o mūsų varžovai ruošiasi Pasaulio čempionatui. Džiaugiuosi, kad buvau įvertintas asmeniniu prizu. Kaip tik nebeturėjau telefono“, – juokėsi M .Grigonis.

MKL rinktinei Artūras Gudaitis pelnė 14 taškų. M. Grigonis surinko 13, Tauras Jogėla – 11, Vaidas Kariniauskas – 10. Lietuvos rinktinės sudėtyje Dovydas Redikas įmetė 16 taškų.

Būtent MKL „Žvaigždžių“ rinktinės strategas Arūnas Visockas buvo pripažintas ir geriausiu metų vaikinų treneriu. Buvęs krepšininkas dirba A. Sabonio krepšinio centre. A. Visockas šiame sezone iškovojo du aukso medalius. Treneris su savo komanda triumfavo Jaunių vaikinų „A“ ir Jaunių vaikinų „B“ pirmenybėse. Šis rezultatas unikalus tuo, kad pasiektas pirmąjį kartą MKL istorijoje, kai ta pati komanda laimi 1-ąją vietą savo amžiaus ir metais vyresnių čempionatuose.

„Man kaip treneriui šie metai buvo labai sėkmingi. Žinoma, didesnis džiaugsmas buvo, kai iškovojome aukso medalius metais vyresnių vaikinų pirmenybėse. Malonus man ir asmeninis apdovanojimas, tačiau už jį labiausiai turiu padėkoti savo žaidėjams“, – teigė A. Visockas.

Geriausia mergaičių sezono trenere tapo Kauno krepšinio mokyklos „Aisčiai“ specialistė Birutė Jankauskienė. Ji taip pat iškovojo du aukso medalius su 1993 metais ir 1998 metais gimusiomis mergaitėmis.

Sezono uždarymo ceremonijoje neužmiršti ir geriausi metų krepšininkai. Apdovanoti buvo devynių Moksleivių krepšinio lygos čempionatų žaidėjai naudingiausio, rezultatyviausio ir daugiausiai kamuolių atkovojusio krepšininko nominacijose.

Jaunių vaikinų „A“ (gim. 1993 m.) krepšinio čempionatas „EŽYS“

Naudingiausias žaidėjas Artūras Gudaitis Klaipėdos V. Knašiaus KM

Rezultatyviausias žaidėjas Mantas Mockevičius Plungės sporto mokykla

Daugiausiai kamuolių atkovojęs žaidėjas Artūras Gudaitis Klaipėdos V. Knašiaus KM

Jaunių vaikinų „B“ (gim. 1994 m.) krepšinio čempionatas „EŽYS“

Naudingiausias žaidėjas Denis Krestinin Š. Marčiulionio KA

Rezultatyviausias žaidėjas Mantvydas Stašelis Panevėžio KKSC

Daugiausiai kamuolių atkovojęs žaidėjas Jonas Pacevičius Kauno KM „Perkūnas“

Jaunių merginų (gim. 1993/1994 m.) krepšinio čempionatas „EŽYS“

Naudingiausia žaidėja Ieva Kazlauskaitė Šiaulių SM „Saulė“

Rezultatyviausia žaidėja Ieva Kazlauskaitė Šiaulių SM „Saulė“

Daugiausiai kamuolių atkovojusi žaidėja Ieva Kazlauskaitė Šiaulių SM „Saulė“

Jaunučių vaikinų „A“ (gim. 1995 m.) krepšinio čempionatas „EŽYS“

Naudingiausias žaidėjas Eivydas Jasiukevičius Marijampolės ŽSM

Rezultatyviausias žaidėjas Arijus Kanovalovas Alytaus SRC

Daugiausiai kamuolių atkovojęs žaidėjas Eivydas Jasiukevičius Marijampolės ŽSM

Jaunučių vaikinų „B“ (gim. 1996 m.) krepšinio čempionatas „EŽYS“

Naudingiausias žaidėjas Edvinas Rupkus Mažeikių SM

Rezultatyviausias žaidėjas Antanas Krimelis Sabonio KC

Daugiausiai kamuolių atkovojęs žaidėjas Edvinas Rupkus Mažeikių SM

Jaunučių merginų (gim. 1995/1996 m.) krepšinio čempionatas „EŽYS“

Naudingiausia žaidėja Dalia Belickaitė Vilniaus KM

Rezultatyviausia žaidėja Dalia Belickaitė Vilniaus KM

Daugiausiai kamuolių atkovojusi žaidėja Ieva Jasponytė Panevėžio KKSC

Vaikų berniukų „A“ (gim. 1997 m.) krepšinio čempionatas „MANIJA“

Naudingiausias žaidėjas Karolis Tamošauskis V.Knašiaus KM

Rezultatyviausias žaidėjas Justas Klimavičius „Tornado“ KM

Daugiausiai kamuolių atkovojęs žaidėjas Karolis Tamošauskis V.Knašiaus KM

Vaikų berniukų „B“ (gim. 1998 m.) krepšinio čempionatas „MANIJA“

Naudingiausias žaidėjas Šarūnas Tamkevičius Vilniaus KM

Rezultatyviausias žaidėjas Tadas Sedekerskis V. Knašiaus KM

Daugiausiai kamuolių atkovojęs žaidėjas Šarūnas Tamkevičius Vilniaus KM

Vaikų mergaičių „C“ (gim. 1997 m.) krepšinio čempionatas „MANIJA“

Naudingiausia žaidėja Rugilė Vaiva Miliūtė Kauno KM „Aisčiai“

Rezultatyviausia žaidėja Rasa Knyzaitė Marijampolės ŽSM

Daugiausiai kamuolių atkovojusi žaidėja Rugilė Vaiva Miliūtė Kauno KM „Aisčiai“

Moksleivių krepšinio lygos sezono uždarymo šventės svečiai sužinojo ir kas tapo geriausiomios 2010-2011 metų sezono komandomis: vaikinų čempionatuose niekas nesugebėjo prilygti A. Sabonio krepšinio centro „Samsonas“ komandai, o merginų pirmenybėse geriausia pripažinta Kauno krepšinio mokyklos „Aisčiai-Artransa“ komanda. „Saboniukai“ tapo Jaunių vaikinų “A” ir Jaunių vaikinų „B“ krepšinio čempionatų nugalėtojais ir pasipuošė dvejais aukso medaliais. „Aistės“ per visą sezoną nepralaimėjo nei vienų rungtynių ir pelnytai tapo Lietuvos Jaunių merginų „Ežio“ čempionato nugalėtojomis.

A. Sabonio krepšinio centras iškovojo ir dar vieną prizą. Ši krepšinio mokykla tarp visų Lietuvos krepšinio mokyklų užėmė pirmąją vietą mokyklų reitinge. Mokyklų reitingas sudaromas atsižvelgiant į pasiektus rezultatus visuose MKL čempionatuose ir mokyklos auklėtinių žaidimą šalies rinktinėse. Analogiškas prizas buvo įteiktas ir Kėdainių sporto mokyklos vadovams už geriausią pasirodymą rajonų grupėje.

Prekybos tinklo „Elektromart“ vadovas Aleksandras Tumakovas įteikė simbolinį 20000 litų čekį mokyklų vadovams, kuris bus tolygiai išdalintas 20–iai geriausiai pasirodžiusių krepšinio mokyklų.

Moksleivių krepšinio lyga taip pat neliko skolinga savo rėmėjams ir jiems įteikė atminimo dovanas. Už nuopelnus moksleivių krepšiniui apdovanoti ilgametis Moksleivių krepšinio lygos rėmėjas ir įkūrėjas Gintaras Rimšelis, Lietuvos Respublikos Prezidentas Valdas Adamkus, Kūno kultūros ir sporto departamento direktorius Klemensas Rimšelis, Lietuvos krepšinio federacija, UAB „TŪTA“ direktorius Valentinas Navikauskas ir UAB „Skorpinio takas“.

„Galime didžiuotis Moksleivių krepšinio lyga, tai puiki mūsų krepšinio ateitis. Linkiu, kad ateityje sugebėtume išlaikyti šią sporto šaką aukštame lygyje“, – sakė baigęs kadenciją Lietuvos Respublikos Prezidentas Valdas Adamkus.

„Džiaugiamės dar vienu puikiai pavykusiu Moksleivių krepšinio lygos sezonu, – teigė MKL vadovas Dainius Čiuprinskas. – Auga talentinga jaunųjų krepšininkų karta. Sezonas buvo nenuspėjamas, pamatėme daug staigmenų. Žinoma, visada yra kur tobulėti, tą ir stengsimės daryti. Smagu matyti jaunuosius krepšininkus aikštėje kovojančius iki paskutinio teisėjo švilpuko. Toliau stengsimės Lietuvai ugdyti krepšinio talentus.“

„Smagu matyti šiuos jaunus žmones, kurių laisvalaikis prabėga aktyviai treniruojantis, kovojant dėl pergalių. Džiaugiamės, galėdami prisidėti prie jų tikslų realizavimo, paremti jų siekius ir viltis. Juk ir mūsų gaminamas šokoladinis batonėlis „Manija“ skirtas tokiems žmonėms – jauniems, energingiems, siekiantiems tikslo“, – sakė pagrindinio MKL rėmėjo „Kraft Foods Lietuva“ atstovas Mantas Matukaitis.

Moksleivių krepšinio lygos sezono uždarymo šventėje dalyvius ir žiūrovus linksmino Kauno „Žalgirio“ bei šokių grupės „Megusta“ kolektyvai.

MKL.lt

Sportas , , ,Comments are closed.

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra