Nuoširdžiausia padėka Motinoms

Autorius: Data: 2017-05-11, 10:29 Spausdinti

Nuoširdžiausia padėka Motinoms

Renginio akimirkos. Nuotraukos – autorės, Onos Striškienės ir Laimos Skoblickaitės

Vlada ČIRVINSKIENĖ, Pasvalys, www.voruta.lt

LKMS Pasvalio Katalikių Moterų  Skyriaus  Draugija organizavo  renginį  ,,Motinos širdis – gili gelmė ’’, kuris buvo  skirtas dviem motinoms – Žemės ir Dangaus.

Renginys vyko Pasvalio krašto muziejuje. Skambėjo  dainos Motinai, Gimtinei, Lietuvai, kurias atliko Pasvalio Politinių Kalinių ir Tremtinių choras (vadovė Gintarė Bagdonavičiūtė). Poezijos žiupsnelį iš mūsų kraštietės (gimtinė Medinių kaimas, Pasvalio r.) poetės Elvyros Pažemeckaitės knygos „Žiponėlis kielei“, kurioje dauguma eilėraščių parašyti gedint Motinos, padovanojo katalikės moterys ir Neįgaliųjų Centro sveikatingumo grupė „Purienos“ (vadovė Eugenija Butkienė, režisierė Birutė Simonaitienė). Lietuvos kaimo rašytojų sąjungos ir Pasvalio literatų klubo „Užuovėja“  narė Ona Striškienė deklamavo savo eilėraščius, skirtus Motinai iš poezijos knygos „Pušų paunksnėj“.

Vaizdo medžiagą “LKMS Pasvalio KMSD veiklos akimirkos –  2016 m” išsamiai pristatė LKMS PKMSD valdybos narės. Pasvalio Lėvens pagrindinės mokyklos Ustukių skyriaus mokytoja , jaunimo mados grupės vadovė, Laimutė Skoblickaitė pasveikino visus susirinkusius su artėjančia gražia švente – Motinos diena. Pristatė jaunimo mados grupės demonstruojamų rūbų kolekciją ir rūbų kūrėjus.

Šventės metu gražaus jubiliejaus proga pasveikinta LKMS PKMSD valdybos narė Adelė Balaišienė.  Nuoširdžiai padėkota renginio organizatoriams ir dalyviams. Visų Pasvalio katalikių bei viešnių  rankose pražydo įvairiaspalvių tulpių sodas  –   Meilės ir Pagarbos  simbolis. Renginio pabaigoje buvo sugiedota   giesmė „Marija, Marija, skaisčiausia lelija“  ir renginio organizatorių dar buvo pasakyti  nuoširdūs palinkėjimai Motinoms:

“Mylėkime savo motiną, kaip Šv. Augustinas mylėjo savo motiną. Tas meilės įrodymo paminklas yra pilna atgailos ir gailesčio jo parašyta knyga “Išpažinimai”.

Melskimės  už savo motinas.

Lietuva , ,Susiję straipsniai

Comments are closed.

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra