Nuoširdus darbas įvertintas padėkos ženklu

Autorius: Data: 2010-01-10 , 07:33 Spausdinti

Savivaldos dienos proga už nuopelnus vietos savivaldai Padėkos ženklu apdovanotas Žagarės regioninio parko direktorius Mindaugas Balčiūnas.
 
M. Balčiūnas pasižymi ne tik uoliu direktoriaus pareigų vykdymu, profesionalumu, ryžtu, tikėjimu užsibrėžtais tikslais, bet ir ypatingu jautrumu savo krašto žmonių problemoms. Mindaugą gerbia ir vertina Žagarės bendruomenė. Mindaugas Balčiūnas – darbštumo ir veiklumo pavyzdys. Jis ne tik gerbia šio krašto istorinį, gamtinį ir kultūrinį paveldą, bet labai rūpinasi jo vertybių išsaugojimu būsimoms kartoms, užsikraudamas ant pečių nelengvą įvairių objektų įrengimo, atstatymo ar remontų naštą. Direktorius dirba vos penketą metų, tačiau jo nuopelnai Žagarei yra labai svarbūs: naujai įrengiamos, tvarkomos ir prižiūrimos rekreacinės zonos, puoselėjamos tradicijos, plėtojama šiaurės Lietuvos, buvusios žiemgalių teritorijos kultūra, kuriamas išskirtinis, patrauklus Žagarės, kaip vieno seniausių Lietuvos miestų įvaizdis.
 
M. Balčiūno iniciatyva organizuojamas „Vyšnių festivalis“ gerai žinomas visoje Lietuvoje. Tapęs tradiciniu ir įgavęs naujas formas, Žagarės vyšnių festivalis reprezentuoja Lietuvą, kasmet pritraukia daug svečių iš užsienio. Direktoriaus M. Balčiūno pavyzdys įrodo, kad darbas vertinamas, kai visa širdimi dirbama žmonėms.
 
Sveikiname kolegą, Žagarės regioninio parko direktorių Mindaugą Balčiūną.
 
Žagarės RPD archyvo nuotr.
 
www.vstt.lt
 
Nuotraukoje: Žagarės regioninio parko direktorius M. Balčiūnas

Sena VorutaComments are closed.

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra