Nori ilgų, žvilgančių plaukų? TOP 5 plaukų hack’ai

Autorius: Data: 2019-05-24 , 15:41 Spausdinti

Nori ilgų, žvilgančių plaukų? TOP 5 plaukų hack’ai

 

PR

Turbūt nerasite moters, kuri nenorėtų ilgų, gražių ir sveikų plaukų. Dažnai sakoma, kad būtent plaukai yra pats gražiausias moters papuošalas, tad daugelis investuoja didelius pinigus į plaukų priežiūros priemones, o ne aksesuarus bei drabužius. Ir tikrai – tai geras pasirinkimas, kadangi kai gražūs plaukai – atsiranda ir daugiau pasitikėjimo savimi.

Tiesa, jeigu norite tankių plaukų – reikia skirti jiems dėmesio. Nurodysime kelias smulkmenas, kurios padės džiaugtis tankiais, ilgais ir žvilgančiais plaukais.

Pirmiausia būtinas reguliarus plaukų kirpimas. Kad ir kur gyventumėte, kirpykla turi būti aplankoma reguliariai. Žinoma, lankymas priklauso nuo plaukų augimo greičio, tačiau vidutiniškai kviečiame apsilankyti kartą per mėnesį. Paprasčiausiai ilgas ir pavargęs plaukas ima medžiagas, kurios galėtų būti skirtos naujo plaukelio augimui, tad reguliarus plaukų pakirpimas yra būtinas.

Taip pat būtinas reguliarus ir kasdieninis 2 litrų vandens išgėrimas. Turbūt šį patarimą girdite labai dažnai. Tai, kad jis nuolatos akcentuojamas – turėtų Jus paskatinti išbandyti. Jeigu sportuojate ar esate kažkaip kitaip fizikai aktyvi – tokiu atveju išgerkite ir net 3-4 litrus vandens. Nepamirškite, kad kava ir gazuoti limonadai nesiskaičiuoja!

Galvos pilingas – puikus būdas paskatinti naujų plaukelių augimą, o kuo plaukai bus tankesni – tuo atrodys gražiau. Kol vienos merginos pilingui išbando natūralias priemones, pavyzdžiui kavą, kitos renkasi profesionalias ir dermatologų patikrintas priemones, kurios tikrai neatneš jokios žalos, o tik naudą. Pastarąjį variantą rekomenduojame Jums ir mes. Grožio namai yra ta vieta, kur ne tik Jums bus atliktos įvairios procedūros, tačiau galėsite įsigyti ir įvairių priemonių bei išgirsti profesionalių patarimų.

Drėgnų plaukų šukavimas labai kenkia pačiam plaukui. Suprantame, kad išplovus plaukus jie dažnai veliasi ir neiššukavus drėgnų – susitvarkyti su jais bus labai sunku. Tam naudokite įvairias priemones, kaukes, kurios padės šlapiam plaukui gražiai sugulti ir tokiu atveju juos bus galima šukuoti vos tik apdžius.

Naudokite ne tik pirktines, tačiau ir natūralias kaukes. Geriausia jas maišyti, kadangi taip pavyksta pasiekti naudingiausią efektą. Svarbiausia, kad plaukas bei galvos oda nepriprastų prie kaukės, tad pasitarkite su savo kirpėja, kuri rekomenduos plaukų bei odos priežiūros priemones. Plaukų kaukė turi intensyvų poveikį, kuris drėkina, atkuria ir maitina Jūsų plaukus, leidžia mėgautis natūraliu grožiu jau po kelių naudojimų.

Net jeigu šiuo metu Jūsų plaukai atrodo gana liūdnai, tai nereiškia, kad nepavyks jų prikelti naujam gyvenimui. Tereikia imtis priemonių!

 

 

Reklama Reklama/Skelbimai ,Komentarai

traffix.lt

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra