Nepritarta siūlymui skelbti pirmalaikius Seimo rinkimus

Autorius: Data: 2010-01-10, 07:33 Spausdinti

Rytinis posėdis
2010 11 18
 
Seimas po pateikimo nepritarė Seimo nutarimo projektui, kuriuo buvo siūloma 2011 m. vasario 13 d. skelbti pirmalaikius Seimo rinkimus kartu su savivaldybių tarybų rinkimais.
 
Už Seimo nutarimo „Dėl pirmalaikių Lietuvos Respublikos Seimo rinkimų“ projektą Nr. XIP-2677 balsavo 51 Seimo narys, prieš – 50, susilaikė 17.
 
Nepritarus nutarimo projektui po pateikimo, nutarta jį atmesti: už siūlymą grąžinti projektą tobulinti balsavo 50 Seimo narių, už siūlymą atmesti 69.
 
Seimo nutarimo projektą pristatęs Seimo narys Vytautas Gapšys tikino, kad parlamentas yra atsidūręs politinėje krizėje. „Šiandien aš parlamento krizę suvokiu kaip pasitikėjimo krizę“, – tvirtino politikas.
 
Seimo narys Artūras Melianas tikino, kad suspėti surengti pirmalaikius rinkimus vasario 13 d. yra neįmanoma, kadangi reikia atlikti tam tikras procedūras.
 
Nutarimo projektą dėl pirmalaikių Seimo rinkimų paskelbimo savo parašais parėmė 50 parlamentarų. Remiantis Konstitucijos 58 straipsniu, pirmalaikiai Seimo rinkimai gali būti rengiami Seimo nutarimu, priimtu ne mažiau kaip 3/5 visų Seimo narių balsų dauguma.
 
Rimas Rudaitis,
Ryšių su visuomene skyrius (tel. 2 39 61 32)
 
Nuotraukoje: Lietuvos Respublikos Seimo herbas

Sena VorutaSusiję straipsniai

Comments are closed.

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra