Nepritarta E. Žiobienės atleidimui iš vaiko teisių apsaugos kontrolieriaus pareigų

Autorius: Data: 2010-01-10, 07:33 Spausdinti

Seimas rytiniame posėdyje (2010 11 16) nepritarė Seimo nutarimo „Dėl Editos Žiobienės atleidimo iš vaiko teisių apsaugos kontrolieriaus pareigų“ projektui Nr. XIP-2663, kuriuo buvo numatoma atleisti Editą Žiobienę iš vaiko teisių apsaugos kontrolieriaus pareigų jai atsistatydinus. Seimo vadovei pareiškimą dėl atsistatydinimo E. Žiobienė įteikė š. m. spalio 20 d.
 
Seimui po pateikimo nepritarus nutarimo projektui (balsavo: už – 31, prieš – 33, susilaikė 33), nutarta jį atmesti: už siūlymą grąžinti projektą tobulinti balsavo 22 Seimo nariai, už siūlymą atmesti – 75.
 
E. Žiobienę vaiko teisių apsaugos kontroliere Seimas, atsižvelgdamas į Seimo Pirmininkės I. Degutienės teikimą, paskyrė kovo 25 d.
 
Vaiko teisių apsaugos kontrolierius – Seimo skiriamas valstybės pareigūnas, vykdantis vaiko teisių ir jo teisėtų interesų užtikrinimo ir apsaugos priežiūrą ir kontrolę, tiriantis vaiko teisių ir teisėtų interesų pažeidimo atvejus bei siekiantis gerinti vaiko padėtį Lietuvoje. Vaiko teisių apsaugos kontrolierių skiria Seimas Seimo Pirmininko teikimu penkerių metų kadencijai.
 
Rimas Rudaitis,
Ryšių su visuomene skyrius (tel. 239 6132)
 
Tomo Lukšio (fotodiena.lt) nuotr.
 
Nuotraukoje: E. Žiobienė

Sena VorutaSusiję straipsniai

Comments are closed.

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra