Nemuno kilpų regioninio parko populiarinimas

Autorius: Data: 2013-06-03 , 10:16 Spausdinti

Nemuno kilpų regioninio parko direkcijos iniciatyva prie bendro stalo aptarti prasidėjusį turizmo sezoną susėdo partneriai: Birštono turizmo centro, Birštono muziejaus ir Nemuno kilpų regioninio parko direkcijos atstovai. Tai pirmas toks susitikimas, kurio metu buvo aptarta kiekvienos įstaigos planai, rengiami nauji maršrutai, teikiamos turistams paslaugos.

Tik kartu bendradarbiaujant ir siekiant vienodų tikslų galima pasiekti optimaliausią rezultatą. Susitikimo metu buvo aptarti maršrutai, kuriuos atvykstantiems į Birštoną gali pasiūlyti turizmo centras arba Nemuno kilpų regioninio parko direkcija.

Aptartos edukacinės programos, kurios šiuo metu vyksta muziejuose, pasitarta, kokias naujas programas reikėtų sukurti, kaip labiau atvykstančius sudominti dabartinėmis. Toks bendras darbas atvykstantiems turistams suteikia daugiau galimybių pažinti kurortą, o kartu ir gerai praleisti laiką.

Nemuno kilpų regioninio parko direkcijos Birštono lankytojų centras sezono metu dirba šeštadieniais ir sekmadieniais. Kiekvieną šeštadienį 15 val. nemokamai rodomas dokumentinis filmas „Kur Nemunas vingiuoja“.

Šis partnerių susitikimas buvo pirmasis, tačiau ne paskutinis. Pasibaigus sezonui planuojama irgi susitikti ir pasidžiaugti bendradarbiavimo rezultatais.

Nemuno kilpų regioninio parko direkcijos informacija

www.vstt.lt

Nuotraukoje: Nemuno kilpų regioninio parko direkcijos atstovai su partneriais

Parkai , , , , ,Komentarai

traffix.lt

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra