Nemuno deltos regioninio parko produkto ženklas

Autorius: Data: 2013-07-12 , 11:25 Spausdinti

Nemuno deltos regioninio parko direkcija įgyvendina projektą „Darnios Lietuvos saugomų teritorijų puoselėjimas“. Viena iš projekto veiklų – Saugomos teritorijos produkto ženklo įdiegimas. Tai vienas iš būdų skatinti parko lankytojus paslaugas ir produktus įsigyti iš vietos gyventojų. Tarkim, pirkdamas medų su šiuo ženkliuku iš vietinio gyventojo, gali būti tikras, kad medus surinktas ekologiškoje Nemuno deltos regioninio parko aplinkoje.

Šis ženklas padės atpažinti, kad paslauga teikiama ar produktas pagamintas vietos gyventojo. Ženklo turėtojas pirmiausiai bus tas, kuris gyvena ar veiklą vykdo Nemuno deltos regioniniame parke, taip pat savo veikla nepažeidžia saugomų vertybių, turi etnografiniam regionui būdingus produktus, teikia naudą vietos bendruomenei.

Tokiu būdu siekiama skatinti vietos ekonomiką, sudaryti palankesnes sąlygas gyventojams, skatinti partnerystę tarp vietos gyventojų ir Nemuno deltos regioninio parko direkcijos. Ženklas bus suteikiamas pagal pateiktas paraiškas ir įvertinus paraiškų teikėjų atitikimą nustatytiems kriterijams. Sprendimus dėl ženklo suteikimo priims Nemuno deltos regioninio parko direktoriaus patvirtinta taryba.

Paraiškos formą, ženklo suteikimo kriterijus ir kitus dokumentus galima atsisiųsti iš: http://www.nemunodelta.lt. Iškilus klausimams galite kreiptis telefonu ( 8 441) 75050, mob. tel. 8 64726719 arba el. paštu: a.jakstaite@nemunodelta.lt

Tokius saugomų teritorijų produktų ženklus galės įsigyti visų nacionalinių ir regioninių parkų gyventojai, kurie saugomoje teritorijoje vysto verslą ar užsiima amatais.

Projektas „Darnios Lietuvos saugomų teritorijų puoselėjimas“ įgyvendinamas drauge su VšĮ „Baltijos aplinkos forumas“ ir Valstybine saugomų teritorijų tarnyba prie Aplinkos ministerijos.

www.vstt.lt

Parkai , , ,Komentarai

traffix.lt

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra