Naujos statybos namai – geras kainos ir kokybės santykis

Autorius: Data: 2017-08-21 , 08:50 Spausdinti

Naujos statybos namai – geras kainos ir kokybės santykis

Jau seniai netyla diskusijos, kokį namą geriau rinktis – jau pastatytą ar naujai statomą? Čia kiekvienas suras tinkamiausių argumentų ir bandys įrodyti, kad tiek naujos statybos namas, tiek senos – turi savų pliusų ir savų minusų. Ekspertai sako, kad namo pirkimas yra labai individualus sprendimas, todėl prieš įsigyjant naują būstą reikėtų labai gerai ištirti rinką ir jos pasiūlą, aiškiai suvokti savo poreikius ir tik tuomet priimti sprendimą, kuris geriausiai atitiks šeimos norus bei poreikius.

Naujos statybos namų pasiūla rinkoje yra didžiulė, todėl naujakuriams kartais būna sunku išsirinkti kokį namą pirkti, kaip nepermokėti ir gauti geriausią kainos ir kokybės santykį. Naujos statybos namai dažnai laimi prieš senosios statybos namus dėl savo patvarumo, naujausias tendencijas atitinkančios statybos bei statybinių medžiagų, patogaus išplanavimo ar net geresnės vietos. Naujos statybos namus įsigiję šeimininkai dažnai tikina, kad naujos statybos namas neprilygta senos statybos namui dėl patiriamų remonto bei išlaikymo išlaidų. Naujos statybos namuose galima rinktis įvairius šildymo sprendimus, kurie lengvai pritaikomi prie kiekvieno individualių poreikių, tuo tarpu senos statybos namuose teks tenkintis tokia šildymo sistema, kuri buvo įrengta buvusiųjų šeimininkų, o griauti ir keisti šildymo sistemą visame name gali būti labai brangu ir nelabai efektyvu. Tai atsiliepia iš šildymo išlaidoms, nes naujos statybos namuose šildymo sistemos yra paremtos naujomis technologijomis ir rinkoje vyraujančiomis tendencijomis, kaip pvz. geoterminio šildymo sprendimai, saulės kolektoriai ar hibridinės sistemos, leidžiančios per metus sutaupyti nemenką pinigų sumą. Tuo tarpu senos statybos namuose teks tenkintis dažniausiai kietojo kuro katilais, o pačiu kuru teks rūpintis kone ištisus metus.

 

Ekspertų nuomonė

Pasak ekspertų, gyvenimo kokybė yra nė kiek ne mažesnis svertas vertinant kokios statybos namą pirkti. Naujos statybos namai pasižymi novatoriškomis išplanavimo ir interjero idėjomis, todėl čia galima rasti atviras erdves, suteikiančias namui erdvumo ir lengvumo įspūdį, praktiškus bei vietą taupančius dizaino sprendimus, kurie yra lengvai pritaikomi ir nepastebimi, tačiau jų praktiškumas padeda sutaupyti vietos ir paslėpti nepageidaujamus dalykus, tokius kaip drabužių spinta, sandėliukas ar kitos erdvės. Tuo tarpu senos statybos namuose teks tenkintis tuo, kas yra, nes, kitu atveju, remonto ir erdvių keitimo išlaidos gali stipriai papurtyti piniginę bei atimti labai daug laiko, praleisto gyvenant remonto režimu.

Vidaus įrengimas

Namo dizainas ir vidaus įrengimas svarbus kiekvienam naujakuriui. Naujos statybos namą galima įsirengti taip, kaip tik pageidauja būsimieji šeimininkai, pradedant pageidaujamos spalvos sienomis, erdvės išdėstymu ar inovatyviais dizaino sprendimais, baigiant lauko terasa, baseinu ar kitais maloniais elementais. O senos statybos name dažniausiai galimi tik nedideli pakeitimai, kurie tik šiek tiek pakeis esamą namo dizaino vaizdą. Todėl rinktis naujos statybos namą reiškia padaryti viską taip, kaip patiems norisi.

 


PR

Turbūt nuosavas būstas neįsivaizduojamas be kokybiškos terasos – laisvalaikio zonos. Jaukūs vakarai su knyga rankose ar draugų kompanija, tai ne tik nepakeičiamas patogumas, bet ir malonios akimirkos, skirtos savo laisvam laikui ir pasibuvimui su artimais. Tačiau labai svarbus pačios terasos dizainas, patogumas, funkcionalumas. Todėl prieš įsirengiant tokią namuose, terasų pavyzdžiai tikrai nepamaišytų, kaip ir konsultacija su patyrusiu meistru. Tuomet galėtumėte būti tikri dėl terasos praktiškumo ir ilgaamžiškumo.

Naujienos Pasaulis Reklama Reklama/Skelbimai ,Komentarai

traffix.lt

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra