Naujienlaiškis Nr. 2013/01

Autorius: Data: 2013-01-16 , 10:36 Spausdinti

Europos Parlamento Informacijos biuras Lietuvoje

Naujienlaiškis Nr. 2013/01

Sveiki atvykę į 2013-uosius! Mūsų sausio mėnesio darbų sąraše – Euroscola konkursai, Twitter, seminaras regioninei žiniasklaidai ir seminaras kolegijų dėstytojams.

Pirmasis 2013-ųjų metų Euroscola konkursas – Alytaus ir Marijampolės regionams – jau paskelbtas

Sausio pradžioje paskelbėme du naujus Euroscola konkursus – Alytaus ir Marijampolės regionų 16-18 metų vidurinių mokyklų ir gimnazijų moksleiviams. Konkurso tema skirta Tarptautinei moters dienai (nors už lango dar balta ir šalta ;)). Norinčios konkurse dalyvauti komandos turi sukurti prezentaciją „Kaip mes su stereotipais kovojome“ ir pateikti ją iki sausio 31 d. vakaro. Plačiau apie konkurso temą ir darbų pateikimo tvarką – mūsų tinklalapyje.

Mūsų biuras – jau Twitteryje!

Nuo sausio pradžios „gyvename“ Twitteryje. Adresas – EP_Lietuva. Čia skelbsime ne tik biuro naujienas, bet ir platesnio pobūdžio žinias apie Europos Parlamento sprendimus, svarstymus ir diskusijas, naujus vaizdo filmukus, informaciją apie renginius ir konkursus. Kviečiame prisijungti!

Kolegijų dėstytojai kviečiami į Briuselį

Prasidėjo Lietuvos kolegijų dėstytojų atranka į seminarą „Europos Parlamentas iš arčiau: piliečių atstovavimas, teisėkūra, vertybės ir santykis su kitomis ES institucijomis“. Seminaras vyks Briuselyje vasario mėnesio pabaigoje. Atranką vykdo mūsų partneriai VšĮ PROFAT. Kviečiame visų Lietuvos kolegijų dėstytojus ir administracijos darbuotojus dalyvauti atrankoje, kuri vyks iki 2013 m. sausio 18 d. 15 val. Dėl dalyvio anketos prašome kreiptis el. paštu info@profat.lt.

Seminaras regioninių radijo stočių žurnalistams

Vasario pradžioje rengiame seminarą regioninių radijo stočių žurnalistams, kuriame pristatysime įvairius informacijos apie Europos Sąjungą ir Europos Parlamentą šaltinius, būdus parengti informacijos pranešimus, priemones (vaizdo, garso įrašus), kurias rengia Europos Parlamentas žiniasklaidai ir kuriomis galima naudotis nemokamai. Seminare bus galima pasidalinti patirtimi su labiau patyrusiais radijo žurnalistais. Dėl dalyvavimo seminare kreipkitės į EPIB atstovą spaudai Robertą Pogorelį (robertas.pogorelis@europarl.europa.eu).

Mūsų biuro 2012 m. veiklos ataskaita

Sausio pradžioje išleidome mūsų biuro 2012 m. veiklos ataskaitą, į kurią pasistengėme įtraukti visus svarbiausius projektus, renginius, konkursus ir veiklas. Spausdinta ataskaita yra dalinama Europos informacijos centre (Naugarduko g. 10). Elektroninę versiją galima parsisiųsti iš mūsų tinklalapio.

Europos Parlamento Informacijos biuro Lietuvoje naujienlaiškis Nr. 2010/02. 

Europos Parlamentas (EP) , , , , , ,Comments are closed.

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra