Nauji kovos su korupcija įrankiai turi būti naudojami efektyviau

Autorius: Data: 2012-02-01 , 16:45 Spausdinti

Trečiadienis, 2012 m. vasario 1 d. (Vilnius).

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė priėmė naujojo Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) direktoriaus pirmojo pavaduotojo Sauliaus Urbanavičiaus priesaiką. Prieš tapdamas vienu iš STT vadovų S. Urbanavičius dirbo Muitinės kriminalinės tarnybos direktoriumi.

Veiksmingesnei kovai su korupcija sukurti reikiami įrankiai. Kovos su korupcija sėkmė priklausys nuo tinkamų prioritetų pasirinkimo, sumanaus vadovavimo tyrimams ir ryžtingo naujų įrankių taikymo praktikoje“, – pabrėžia šalies vadovė.

Prezidentės teigimu, kovai su korupcija ir neteisėtu praturtėjimu ypatingai turėtų padėti įteisintas išplėstinis turto konfiskavimas, penkis kartus padidintos piniginės baudos, apsauga nuo persekiojimo apie korupciją ir kitus nusikaltimus pranešantiems asmenims, išplėstas specialiųjų tarnybų tikrinamų valstybės tarnautojų sąrašas ir pakeista jų tikrinimo tvarka bei griežtesnė viešųjų pirkimų tvarka.

Prezidentė palinkėjo STT direktoriaus pirmajam pavaduotojui S. Urbanavičiui savo patirtimi ir žiniomis sustiprinti STT galimybes tirti korupcinius nusikaltimus.

Prezidentės spaudos tarnyba

www.lrp.lt

Prezidentė Dalia Grybauskaitė , , , ,Comments are closed.

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra