Naujamiesčio vidurinės mokyklos mokytojų susitikimas Turkijoje

Autorius: Data: 2012-12-17 , 11:13 Spausdinti

2012 m. gruodžio 3-9 dienomis trys Naujamiesčio vidurinės mokyklos mokytojos dalyvavo „Comenius“ tarptautinio projekto „Show your talent“ koordinatorių susitikime Turkijoje. Mokykla partnerė yra Turkijos sostinėje Ankaroje.

Šiame mieste gyvena 4 milijonai žmonių. Gazi Osman Pasa mokykloje mokosi 1200 mokinių ir dirba 70 mokytojų. Sužavėtos likome mokyklos bendruomenės svetingumu, švietimo skyriaus direktoriaus dėmesiu. Dalyvavome apskrities mero organizuotoje spaudos konferencijoje. Susitikimo metu aptarėme projekto veiklas, numatėme susitikimų dienas su šio projekto parneriais.

Tarptautinio projekto „Show your talent“ dar dvi mokyklos partnerės yra iš Portugalijos sostinės Lisabonos bei Graikijos miesto Kavalos. Malonu buvo ne tik susipažinti su jais, bet ir išgirsti projekto partnerių lūkesčius bei bendrus tikslus.

Šis projektas skirtas visai mokyklos bendruomenei – mokiniams, mokytojams ir tėvams. Sieksime, kad kiekvienas galėtų atskleisti savo talentą ruošdamas šokį, dainą, ar tradicinį patiekalą, kurdamas projekto emblemą, filmą ar gėlyną. Tikime, kad savo talentus galėsime atskleisti dekoruodami mokyklos erdves ir projekto kampelį.

Nekantriai laukiame kitų susitikimų su draugais užsienyje. Noriu paskatinti ir kitas mokyklas dalyvauti panašiuose projektuose, nes tai ne tik užsienio kalbos žinių gilinimas, bet ir pažintis su kitų šalių kultūra bei papročiais.

***

Šis projektas finansuojamas remiant Europos Komisijai. Šis pranešimas atspindi tik autoriaus požiūrį, todėl Komisija negali būti laikoma atsakinga už bet kokį jame pateikiamos informacijos naudojimą. „Comenius“ paprogramė yra Mokymosi visą gyvenimą programos dalis, o o šią programą Lietuvoje administruoja Švietimo mainų paramos fondas.

Projekto koordinatorė Eglė Čepulienė, anglų k. mokytoja S. Šakienė, soc.pedagogė A. Kuncienė

Uncategorized , , , , , ,Komentarai

traffix.lt

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra