Nauja knyga − Lietuvos plėšrieji paukščiai ir pelėdos

Autorius: Data: 2011-02-04, 09:16 Spausdinti

Asociacija ,,Gamtos namai” išleido albumą „Lietuvos miškų plėšrieji paukščiai ir pelėdos“.

Albumo autoriai – Eugenijus Drobelis ir Vytautas Knyva. Tai – 312 puslapių apimties, didelio formato, gausiai iliustruotas originaliomis fotografijomis albumas, skirtas plačiam skaitytojų ratui.

Knygoje populiariai pasakojama apie visų Lietuvoje gyvenančių plėšriųjų paukščių ir pelėdų rūšių sparnuočius. Supažindinama su jų gyvenamąja aplinka – aprašomos įvairios natūralios gamtos buveinės (įvairių tipų miškai, pelkės, natūralios pievos), pateikiama unikalių Lietuvos kraštovaizdžio fotografijų, supažindinama su paukščių elgsenos ypatumais, kiekvienos aprašomos rūšies savitumais, aptariamos jų egzistavimui kylančios grėsmės ir apsaugos priemonės.

Unikalių nuotraukų dėka skaitytojas galės pažvelgti į dažnam nematomas paslaptingo plėšrūnų gyvenimo akimirkas natūralios „laukinės“ gamtos aplinkoje. Pristatoma knyga – pirmas tokio pobūdžio leidinys Lietuvoje apie plėšriuosius paukščius ir pelėdas.

Leidinys parašytas populiariai, bet kartu, aprašant rūšį, pateikiama ir mokslinių duomenų. Pateikiama viso teksto santrauka anglų kalba. Knyga – vertingas leidinys, supažindinantis mūsų ir kitų šalių skaitytojus su Lietuvos gamtos biologine įvairove. Knyga galėtų tapti ir  mokomąja priemone moksleiviams, studentams gamtininkams, miškininkams, saugomų teritorijų darbuotojams.

PRAVERKIME DURIS Į PASLAPTINGĄ PLĖŠRIŲJŲ PAUKŠČIŲ IR PELĖDŲ PASAULĮ…. 

Nuoširdžiai kviečiame 2011 m. vasario 9 d. (trečiadienį) 16 val. į albumo „Lietuvos miškų plėšrieji paukščiai ir pelėdos“ pristatymą.

Laukiame atvykstant į Lietuvos nacionalinį muziejų – Arsenalo g. 3, Konferencijų salė.

Knygos pristatyme dalyvaus autoriai  – Eugenijus Drobelis ir Vytautas Knyva. 

Renginio organizatorius – Valstybinė saugomų teritorijų tarnyba prie AM

Renginio metu bus galima įsigyti knygą –Lietuvos miškų plėšrieji paukščiai ir pelėdos bei gamtos garsų įrašus – „Lietuvos saugomų teritorijų paukščių balsai“ (CD).

www.vstt.lt

Fotografija , ,Susiję straipsniai

Comments are closed.

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra