Naktis su kariuomene Vilniaus „Kultūros nakties“ festivalyje

Autorius: Data: 2013-07-07 , 15:09 Spausdinti

2013 m. liepos 5 d. vakarą Krašto apsaugos ministerijos ir Lietuvos kariuomenės atstovai dalyvavo kultūros ir meno festivalio „Kultūros naktis“ renginyje. Tai jau antras kartas, kai kariai ir civiliai Krašto apsaugos sistemos darbuotojai prisijungia prie šio naktinio festivalio.

„Naktis su kariuomene“ vyko Krašto apsaugos ministerijos Baltojoje salėje, kuri pirmą kartą atvėrė duris miesto gyventojams ir svečiams. Kiekvienas norintis turėjo galimybę apžiūrėti vieną didžiausių Krašto apsaugos ministerijos pastato turtų – salėje iki šių dienų išsaugotą istorinės Vilniaus gynybinės sienos fragmentą. XVII a. pradėtame formuoti architektūriniame ansamblyje, kurio dalis buvo naudojama kaip vežiminės, vėliau daug kartų keitė savo paskirtį, o šiandien – tai reprezentacinė Krašto apsaugos ministerijos erdvė, kurioje organizuojamos apdovanojimų ceremonijos ir kiti oficialūs krašto apsaugos sistemos renginiai.

Šį kartą Baltojoje salėje „Kultūros nakties“ svečius pasitiko senovės ir šių dienų kariuomenės atstovai. Unikalių istorinių nuotraukų ekspozicija nukėlė į tarpukario nepriklausomą Lietuvą, o šių dienų karių gyvenimą pristatė ekspozicija „Lietuvos kariuomenė fotografijoje 2012–2013“. Kultūros naktyje kiekvienas norintis turėjo galimybę ne tik pamatyti, bet ir trumpam pabūti „kariu“: apsivilkti XIV a. karių šarvais, kariuomenės išminuotojų naudojamą specialų kostiumą. Muzikos gerbėjams koncertavo Sausumos pajėgų orkestras.

Andriaus Česnausko, Ievos Budzeikaitės ir Vainiaus Eivos nuotraukos

KariuomenėKomentarai

traffix.lt

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra