Muitininkai sužlugdė „Audi“ savininkų siekį pasipelnyti iš kontrabandos

Autorius: Data: 2011-12-23 , 10:53 Spausdinti

2011 m. gruodžio 21 d. muitinės pareigūnai Kybartų kelio poste sulaikė du automobilius „Audi“ ir jais nelegaliai vežamų cigarečių daugiau kaip už 34 tūkst. Lt.

Daugiausia kontrabandinių cigarečių rasta Kybartų kelio poste apie 21 val. Į posto teritoriją atvyko Rusijos piliečio vairuojamas automobilis „Audi 100“. Nors vairuotojas teigė, kad deklaruojamų prekių neveža, pareigūnai nusprendė detaliai patikrinti transporto priemonę. Įtarimai pasitvirtino, kai kuro bake, atsarginiame rate ir posparniuose buvo surastas paslėptas rūkalų krovinys – 61 400 vnt. „Lifa“ cigarečių daugiau kaip už 20 tūkst. Lt.

Panašus atvejis užfiksuotas keliomis valandomis vėliau. Į postą atvyko automobilis „Audi 80“, vairuojamas Rusijos piliečio. Nors vairuotojas taip pat teigė, kad nieko neveža, pareigūnai nusprendė detaliai patikrinti transporto priemonę. Šį kartą automobilyje įrengtose slėptuvėse buvo rasta 42 600 vnt. cigarečių „Viceroy“ daugiau kaip už 14 tūkst. Lt.

Pažeidėjams surašyti administracinių teisės pažeidimų protokolai, o nelegalūs cigarečių kroviniai, kaip ir juos gabenusios transporto priemonės, sulaikyti.

Pranešimą parengė Dovilė Maksimova, Kauno teritorinės muitinės atstovė spaudai, tel. (8 37) 304 233, el. p. dovile.maksimova@cust.lt

Valstybės siena , ,Comments are closed.

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra