Muitinės organizuotame aukcione parduota konfiskuotų prekių už rekordinę sumą

Autorius: Data: 2011-04-05 , 10:58 Spausdinti

Kauno teritorinėje muitinėje devintą kartą šiais metais surengtame konfiskuotų ne Bendrijos prekių realizavimo aukcione už rekordinę sumą parduota 156 kg tauriųjų metalų miltelių mišinio, kuris naudojamas tauriesiems metalams išgauti.

Aukciono organizatoriai džiaugiasi, kad rezultatai pranoko lūkesčius – nors prekė buvo įkainota 1,539 mln. litų, aukcioną laimėjo asmuo, už ją pasiūlęs 2,371 mln. litų.

Prekė buvo sulaikyta 2006 m. rugpjūčio mėnesį Vilniaus teritorinės muitinės Šalčininkų kelio poste patikrinus baltarusio automobilį „VW Passat“. Pilietis, nepateikęs muitinės kontrolei, gabeno po automobilio bagažine įrengtoje slėptuvėje 14 pakuočių tauriųjų metalų miltelių mišinio. 2008 m. vasario mėnesį Vilniaus apygardos prokuratūra priėmė nutarimą realizuoti tauriųjų metalų turinčią medžiagą. Prekei realizuoti buvo paskelbti du konkursai ir trys aukcionai, iš kurių paskutinysis buvo sėkmingas.

Kauno teritorinė muitinė kiekvieną trečiadienį organizuoja konfiskuotų ne Bendrijos prekių realizavimo aukcionus bei konkursus, kurie sulaukia nemažo dėmesio.

Pareigūnai džiaugiasi, kad didėja už kontrabandinių prekių realizavimą gaunamos lėšos: per 2010 metus realizuota kontrabandinių prekių už 1,54 mln. litų, o šiais metais per I ketvirtį – net už 2,6 mln. litų.

Balandžio mėnesį muitinės pareigūnai lankytojų lauks šešiuose aukcionuose. Pirkėjams bus siūloma įsigyti fotoaparatų, laikrodžių, lovatiesių, užuolaidų, batų, striukių ir kitų prekių.

Daugiau informacijos apie Kauno teritorinės muitinės skelbiamus aukcionus galima rasti Lietuvos Respublikos muitinės tinklapyje adresu: http://www.cust.lt

Valstybės siena , , , , ,Comments are closed.

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra