Mons. A. Svarinskas: gerieji Lietuvos žmonės, minutę dėmesio!

Autorius: Data: 2013-04-30 , 09:55 Spausdinti

Mons. A. Svarinskas: gerieji Lietuvos žmonės, minutę dėmesio!

Kiekviena Gavėnia – maldos ir susimąstymo metas. Man ji buvo ypatinga. 2013 m. sausio 30 dieną, gatvėje ties savo buto durimis, parpuoliau ant grindinio. Parpuoliau netikėtai, ir susilaužiau 6 šonkaulius. Tą dieną dar nuėjau į „Ryto“ draugijos 100 metų sukakties minėjimą. Minėjime buvo pagerbti mirę Vilniaus krašto kunigai, kurie įvairių okupacijų metu kovojo nebijodami aukų už Lietuvą ir Bažnyčią vilnijoje. Minėjimas buvo turiningas ir prasmingas. Reiktų panašių minėjimų ir kituose Lietuvos vietose.

Mūsų dienomis niekinama visa, kas brangu lietuvio širdžiai: partizanus ir Laisvės kovotojus, Lietuvos katalikų Bažnyčią ir visus, kurie kuo nors nusipelnė  Lietuvai ir mums, todėl ji visiems geros valios lietuviams yra brangi. Po pietų mašina mane nuvežė į Greitosios pagalbos ligoninę. Miela, kad atėjęs gydytojas, kur buvo susirinkę nemaža personalo, pasakė: „Garbė Jėzui Kristui!“

Po kelių dienų atsidūriau Vilniaus Raudonojo Kryžiaus ligoninėje (ji tuo metu buvo likviduojama) ir po kelių dienų – Santariškėse. Dabar turiu progos paliudyti, kad sutikau gydytojus ir slaugytojus, gerai atliekančius savo pareigą, aš už juos meldžiausi ir prašiau Dievo palaimos asmeniniame gyvenime ir darbe. Ir tuo pačiu darydami gerą darbą, jie atliko pareigą Dievui ir Tėvynei.

Valkininkų sanatorijoje yra puiki koplyčia, kur turėjau progos kasdien su ligoniais melstis ir laikyti Mišias. Susirinkdavo daugiau kaip 30 žmonių. Ir jie mane kalbino pasilikti pas juos kur nors netoliese. Bet deja, prisipažinau, kad mane traukia Vilnius…

Šia proga noriu pirmiausia padėkoti Signatarų klubo prezidentei Birutei Valionytei, kuri mano reikalais rūpinosi tarsi sesuo. Ji susikalbėjo su klaipėdiečiais Signatarų klubo nariais dėl paramos man. Klaipėdiečiams signatarams dėkoju už jų norą materialiai padėti.

Čikagoje gyvenantis buvęs lietuvis partizanas Povilas Vaicekauskas, sužinojęs apie mane ištikusią bėdą, pasirūpino, kad 1000 dolerių (2600 Lt) skubiai per rankas būtų pervesta į ligoninės fondą. Dar vienas žmogus, panorėjęs likti incognito, davė 500 Lt ir tuo būdu 3000 Lt buvo sumokėta už mano buvimą sanatorijoje. Kitų prašiau, kad jie man nieko nesiųstų. Bet, deja, nepaklausė ir stengėsi savo aukas persiųsti. Atsiuntė auką Vilniaus atsargos karininkai, studentai ir kiti geri žmonės. O mano buvusi parapijietė, senutė iš Miroslavo – atsiuntė visą banderolę rajoninių laikraščių. Deja, visų gerų žmonių nepaminėjau, nes daugelio aukotojų nežinau. Jie  man sakė, kad jeigu nereikia asmeniškai, tai – paaukoti geriems darbams. Asmeniškai man nereikia paramos, turiu daug pažįstamų ir draugų. Bet man gaila tų paprastų žmonių, kuriuos sutikau sanatorijoje, ir pažinau prieš ligą. Sutikau kai kuriuos buvusius kolūkiečius nuo Utenos, kurie negali suprasti, kaip Lietuvoje yra nemokamas gydymas, o už parą sanatorijoje reikia mokėti 126 lt.

Dėkoju  už asmeninius apsilankymus ir telefono skambučius.

Mūsų valdantieji prarado ir protą, ir sąžinę. Įdomu būtų sužinoti, o valdžia turėtų paskelbti, kiek turi pelno firma, kuri šildė Vilnių. Prieš porą metų man užteko 600-700 lt/mėn., o jau pernai ir šiemet – daugiau nei 1500 lt/mėn.

Lietuvos savivaldybė leidžia gėjams laisvai žygiuoti po Vilnių. Šiemet toks maršrutas numatomas liepos 27 dieną. Jie griauna šeimą, mulkina jaunimą, o juk šeima yra valstybės pagrindas. Noriu atkreipti dėmesį į vieną atvejį – į gėjų maršą. Gėjai nesiruošia gimdyti vaikų, bet jie kokiu nors būdu paims arba nupirks iš tikinčiųjų. Ir jais naudosis savo malonumui kaip savo nuosavybe, ir šie nelaimingi vaikai negalės niekam pasiskųsti. Taps žiauriausiai kankinamais vergais.

Pernai mes buvome padavę prašymą leisti dalyvauti analogiškoje eisenoje prieš gėjus. Kadangi negavome laiku leidimo, tai meldėmės prie katedros. Gavome atsakymą, kad Jūsų bus labai daug ir gali kilti nemalonumų. O šiemet gėjai tvirtina, kad eis 800 žmonių, taigi ar jų nedaug? Tik po maldų nužygiavome į vietą kur buvo mitingas.

Gėjai savo manifeste tvirtina, kad jie sunaikins šeimas, o šeima yra valstybės pagrindas. Kad ištvirkins sūnus. Taigi jie ateina kaip aiškūs Lietuvos priešai. Mes nieko neturime prieš atskirus jų narius, bet priešinamės prieš organizuotą blogio išsiveržimą į Lietuvą.

Turiu priminti, kad visi tie, kurie palaikys gėjus ir jiems leis daryti nusikaltimus su krikščionių vaikais – tie kurie anuos nelaimingus vaikus atiduoda į gėjų vergiją, neša sunkią atsakomybę prieš Dievą ir Tėvynę už jų žiaurų likimą.                    

Tautiečiai, mylintys Dievą ir Bažnyčią, galvokime kaip pasipriešinsime šiam blogio išsiveržimui.

Pagarbiai

Mons. Alfonsas Svarinskas

2013 m. balandžio 27 d.

Vilnius

Katalikų kunigai , ,Komentarai

traffix.lt

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra