Mokytojų dienos proga – rožės ir nuostabaus skonio tortas

Autorius: Data: 2012-10-08 , 14:24 Spausdinti

Žilvinas RADAVIČIUS, Vilnius

Tarptautinę mokytojų dieną (2012 10 05) Vilniaus Senamiesčio vidurinėje mokykloje atšventėme išskirtinai maloniai: į darbą atėjusius mokytojus mokiniai pasitiko su gėlėmis. Taip pat mainais už įmintą mįstę mokytojai iš moksleivių gavo po saldainį.

Vidurdienį Mokytojus sveikino LR Seimo narė, profesorė Marija Aušrinė Pavilionienė, mokyklos bendruomenės atstovai su direktore Liudmila Isajeva priešakyje ir nuostabią šventinę programą parengę mokiniai. Pastarieji dainavo, deklamavo eiles, vaidino. Savo pasirodymo pabaigoje mokytojams ir cvečiams įteikė po rožę.

Profesorė M. A. Pavilionienė nepaprastai šiltai atsiliepė apie Mokytojo misiją. Esą mokytojai – tai dvasingumo bei pilietiškumo mokinių dvasiose kalviai. Į mokytojus kreipėsi ne kaip Seimo narė, bet kaip viena iš jų, garsėjanti išskirtiniu, novatorišku mąstymu. Iš prigimties esanti kovotoja, ilgametė Vilniaus universiteto profesorė.

Neformalioje šios šventės dalyje mokytojai ir svečiai bendravo prie pedagogų iniciatyva suruoštų vaišių stalo. Viešnios garbei šventinis tortas buvo papuoštas Socialdemokratų partijos simbolika.

Autoriaus nuotr.

Uncategorized , , , ,Komentarai

traffix.lt

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra