Mokytojams ir mokiniams – tiesioginė laida apie pabėgėlius

Autorius: Data: 2015-12-14 , 15:24 Spausdinti

Mokytojams ir mokiniams – tiesioginė laida apie pabėgėlius

Gruodžio 15 d. 14 val. Ugdymo plėtotės centro „Mokytojo TV“ studija rodys tiesioginę vaizdo transliaciją „Stereotipai apie pabėgėlius ir žiniasklaidos vaidmuo formuojant stereotipus“. Šią laidą kviečiami žiūrėti mokytojai drauge su mokiniais. Transliacijos metu bus galima tiesiogiai užduoti klausimus, išsakyti savo nuomonę.

Per transliaciją bus aptarta, kaip žiniasklaida prisideda formuodama arba griaudama stereotipus apie pabėgėlius, kokios iš tiesų yra tos kultūros, iš kurių jie atvyksta. Transliacijoje dalyvaus VDU prof. dr. Egdūnas Račius, žurnalo „IQ“ vyriausiasis redaktorius Ovidijus Lukošius, švietimo ir mokslo viceministrė Natalja Istomina.

Tai trečioji transliacija iš ciklo, skirto aktualiai pabėgėlių temai analizuoti. Per pirmąją transliaciją buvo nagrinėjama pabėgėlio samprata, reiškinio priežastys ir dabartinės pabėgėlių situacijos Europoje ypatybės. Antrojoje dėmesys buvo skirtas pabėgėlių integracijos sistemai ir patirčiai Lietuvoje aptarti bei mokyklos vietai šioje sistemoje nagrinėti.

Transliacija organizuojama įgyvendinant projektą „Medijų ir informacinio raštingumo ugdymas“, kurį iš dalies finansuoja Šiaurės ministrų tarybos biuras Lietuvoje.

Daugiau informacijos ir prisijungimo nuoroda.

Ankstesnių laidų vaizdo įrašai skelbiami „Mokytojo TV“

http://mokytojotv.blogspot.lt/search/label/Pab%C4%97g%C4%97liai.

Kultūra ,Komentarai

traffix.lt

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra