Mokslo metų pradžioje gausios Lietuvos kariuomenės kūrėjų savanorių dovanos Baltosios Vokės „Šilo“ mokyklai

Autorius: Data: 2012-09-21 , 10:08 Spausdinti

Baltosios Vokės „Šilo“ mokyklos lietuvių kalbos mokytojas Ernestas VĖTA

Taip greitai prabėgo vasara ir vėl mokyklos skambutis visus mokinius ir mokytojus kviečia susirinkti į mokyklą. Šiuos mokslo metus Baltosios Vokės „Šilo“ vidurinė mokykla, kaip ir daugelis, sutiko kiek vėliau nei įprasta – 2012 m. rugsėjo 3 dieną.

Iš pat ryto su šypsenomis veiduose ir nešini įvairiausių gėlių žiedais, vaikai žingsniavo mokyklos link. Šiais metais lydimas savo tėčių ir mamų mokyklos duris pirmąsyk pravėrė kaip niekad gausus pirmokų būrys – jų mūsų maža mokykla turi net aštuoniolika. Pirmokėliai, vedami mokyklos abiturientų, simboliškai papildė mūsų mokyklos gretas įžingsniuodami į mokyklos kiemą, kuriame vyko mokslo metų pradžios minėjimas. Čia jų laukė ne tik susirinkusi visa mokyklos bendruomenė (iš viso šiais mokslo metais mokykloje mokysis apie 130 moksleivių), bet ir gausus svečių būrys.

Bene labiausiai visų akis traukė nemažas Lietuvos kariuomenės kūrėjų savanorių sąjungos būrelis, atvykęs į „Šilo“ mokyklą vykdydamas kilnią knygų dovanojimo akciją. Kariuomenės kūrėjai savanoriai mokyklai dovanojo 236 knygų rinkinį, iš kurių daugiau kaip trečdalis yra išleistos per paskutinius penkerius metus ir yra perkamiausių knygų gretose. Jos buvo nupirktos už organizacijos narių paaukotus pinigus (1815 Lt) bei padovanotos organizacijos narių ir juos remiančių piliečių iniciatyva. Visa tai mums papasakojo savo gražioje sveikinimo kalboje Lietuvos kariuomenės kūrėjų savanorių sąjungos Vilniaus apskrities skyriaus pirmininkasVytautas Račkauskas, vildamasis, kad ši akcija ne tik paskatints lietuviško žodžio skaitymą, bet ir labiau išjudins visus Lietuvos patriotus prisidėti prie lietuviškų mokyklų paramos.

Visus mokytojus, mokinius bei juos atlydėjusius artimuosius su išties gražia rudenine švente sveikino mokyklos direktorė Nijolė Balinskienė, pasidžiaugusi ir svečių dovanomis mokyklos bibliotekai, juolab, kad tai buvo pirmas kartas per visą – 20 metų – „Šilo“ mokyklos gyvavimo istoriją, kai sulaukta tokios vertingos paramos. Gražių mokslo pasiekimų linkėjo Šalčininkų 11-osios šaulių kuopos vadas Eimantas Tamulynas, Rūdninkų Švč. Trejybės bažnyčios klebonas Juozas Narkūnas, palinkėjęs lenktyniauti tarpusavyje su draugais gerais darbais. Į visus susirinkusiuosius kreipėsi visų klasių atstovai, linkėdami prasmingų ir turiningų mokslo metų, buvo akcentuota, kad šie metai mūsų mokiniams visais šiais mokslo metais Dievo palaimos bei mokyklai ypatingi, nes dauguma renginių skirti artėjančiam mokyklos dvidešimtmečiui. Vėliau pirmokėliai, vedini dvyliktokų, buvo palydėti į jų klasę, kur pirmąsyk atsisėdo į mokyklinį suolą, o garbūs svečiai ir klasių atstovai prie mokyklos sodino tujas, taip pradėdami, renginių, skirtų mokyklos jubiliejui, ciklą.

Po gražaus šventinio renginio prie kavos puodelio buvo aptartos ir tolimesnio „Šilo“ mokyklos ir Lietuvos kariuomenės kūrėjų savanorių bendradarbiavimo idėjos,o prieš atsisveikinimą svečiams įteiktos mūsų lietuvių kalbos mokytojos Aušros Indrišiūnienės poezijos ir prozos rinktinės „Ties riba“ knygelės.

Uncategorized , , , , , , , , , ,Komentarai

traffix.lt

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra