Moksleiviai domisi saugomomis teritorijomis

Autorius: Data: 2013-08-27 , 13:36 Spausdinti

Projekto „Moksleiviai – į Vyriausybę“ dalyviai šią savaitę lankysis Valstybinėje saugomų teritorijų tarnyboje prie AM, taip pat vyks į Metelių regioninį parką, kur susipažins su saugomais gamtos ir kultūros paveldo objektais. Minėtame projekte dalyvaujantys moksleiviai susipažįsta su valstybinių įstaigų veiklomis.

„Moksleiviai į Vyriausybę“ – tęstinis LR Vyriausybės organizuojamas projektas, kurio tikslas – gabius Lietuvos baigiamųjų klasių moksleivius skatinti domėtis Lietuvos valstybės institucijų veikla, politikų darbu, domėtis valstybės institucijų priimamais sprendimais. Be to, projekto iniciatorių manymu, tai yra puiki proga didinti Vyriausybės atvirumą ir skaidrumą, piliečius labiau įtraukti į jos veiklą, supažindinti augančią kartą su valstybinių institucijų kasdieniu darbu.

Moksleiviai susitinka su Premjeru, bendrauja su ministrais, dalyvauja Vyriausybės posėdžiuose, įvairiuose susitikimuose.

Norą dalyvauti projekte „Moksleiviai – į Vyriausybę“ buvo pareiškę nemažai moksleivių. Daugiausia prašymų dalyvauti projekte sulaukta iš didžiųjų šalies miestų. Iš nemažo būrio pretendentų atrinkta 30 gabiausių jaunuolių, kurie turi galimybę stebėti, kaip vyksta darbas valstybinėse institucijose.

www.vstt.lt

Parkai , ,Komentarai

traffix.lt

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra