Mokinių komandos vėl kviečiamos dalyvauti kūrybiniame gamtos mokslų konkurse „Mūsų eksperimentas“

Autorius: Data: 2014-01-24 , 08:30 Spausdinti

Bendrojo ugdymo mokyklų 9-11 klasių ir profesinio mokymo įstaigų mokinių komandos kviečiamos dalyvauti kūrybiniame gamtos mokslų konkurse „Mūsų eksperimentas“. Konkurso, kurį organizuoja Švietimo ir mokslo ministerija, Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras, gamtos mokslų mokytojų asociacijos (biologijos, chemijos, fizikos), tikslas – skatinti gamtos mokslus mokytis įdomiai ir kūrybiškai: tiriant, eksperimentuojant.

Gamtos mokslų tiriamuosius darbus konkursui galima pateikti iki gegužės 16 d.

Konkursinį darbą, kuris gali būti atliekamas per gamtos mokslų pamokas, turi parengti ne daugiau kaip 5 mokinių komanda, vadovaujama gamtos mokslų (biologijos, fizikos, chemijos) mokytojo ar mokytojų. Nors tiriamojo darbo temą pasirenka patys konkurso dalyviai, darbas turi atitikti bendrųjų ugdymo programų (biologijos, chemijos, fizikos) pasirinktos veiklos sritį, jos dalį ar tematiką. Galima daryti jungtinį kelių dalykų: fizikos, chemijos, biologijos tyrimą, galimi integraciniai ryšiai su geografija, technologijomis.

Konkurso dalyviai skatinami pasinaudoti priemonėmis, gautomis iš ES struktūrinių fondų projekto „Technologijų, menų ir gamtos mokslų infrastruktūra“: moderniais mikroskopais, biologijos preparatais, chemijos reagentais, mini laboratorijomis, kompiuterine įranga ir kt.
Eksperimento eigą ar jos fragmentus reikia nufilmuoti. Darbų vertinimo kriterijai: moksliškumas, kūrybiškumas, pateikimo ir pristatymo kokybė, t.y. vaizdo medžiagos kokybė, esminių tyrimo akcentų iliustravimas, teksto aiškumas, informatyvumas ir kt.

Konkurso prizininkai bus apdovanoti Švietimo ir mokslo ministerijos diplomais, organizatorių ir rėmėjų prizais bei kelione į mokslo muziejų. Baigiamąjį konkurso renginį numatoma organizuoti 2014 metų birželio viduryje.

Konkurso nuostatus rasite internetiniame puslapyje:  www.lmnsc.lt

Daugiau informacijos: Almantas Kulbis, tel.  8 (5) 2653472, el. p.: almantas.kulbis@lmnsc.lt

Švietimo ir mokslo ministerijos
Komunikacijos skyrius
E.p.info@smm.lt

Uncategorized ,Komentarai

traffix.lt

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra