Moderniausias Rytų ir Vidurio Europoje farmacinės logistikos ir sandėliavimo centras pristatytas vaistų gamintojams

Autorius: Data: 2011-09-30 , 11:42 Spausdinti

2011 m. rugsėjo 29 d., ketvirtadienį, per pusšimčiui Lietuvos ir užsienio šalių farmacijos sektoriaus atstovų buvo pristatytas moderniausias Rytų ir Vidurio Europoje specializuotas logistikos ir sandėliavimo centras „Entafarma“, esantis Širvintų raj.

Šių metų birželio mėnesį Lietuvos ir tarptautiniams klientams duris atvėrusi „Entafarma“ jau bendradarbiauja su tokiomis visame pasaulyje žinomomis farmacijos bendrovėmis, kaip „Sandoz“, „Stada“, „Astellas Pharma“ ir kt. Tarptautinis vaistų gamintojas „Novartis“, metų pradžioje „Entafarmai“ pakvietus čia kurtis pirmuosius klientus, vaistų sandėliavimą ir logistiką iš Latvijos iškart perkėlė į Lietuvą.

„Tokio aukšto lygio paslaugas teikiančio logistikos ir sandėliavimo centro nėra tūkstančių kilometrų spinduliu aplink Lietuvą, todėl tapę istorinio šaliai įvykio liudininkais galite būti tikri, kad visa vaistų logistika čia bus pasirūpinta maksimaliai kokybiškai. Sunkmečiu duris atvėrusi „Entafarma“ paneigė visus mitus apie krizę – pasirodo, protingiems sprendimams įgyvendinti nėra netinkamo laiko“, – pristatymo renginyje kalbėjo Sveikatos apsaugos viceministras Audrius Klišonis.

Jis taip pat pabrėžė, kad „Entafarmos“ bendradarbiavimas su klientais tarptautiname lygmenyje neabejotinai prisidės prie Lietuvos gerovės kūrimo.

Vaistų gamintojai privalo užtikrinti tinkamą vaistų sandėliavimą, tačiau kai tuo pasirūpinti ir suteikti dar daugiau paslaugų gali farmacinės logistikos profesionalai, verta susikoncentruoti į tiesioginius rezultatus“, – sakė Rauno Pukonen, „Novartis Consumer Health S.A.“ vadovas Baltijos šalims.

8 tūkst. kv. metrų ploto „Entafarmos“ patalpose vaistiniams preparatams sandėliuoti skirta 10 tūkst. paletinių vietų. Čia įrengti specialūs trijų lygių apsaugos sandėliai narkotinių ir psichotropinių vaistų laikymui, taip pat – patalpos spec. temperatūros (+2 °C – +8 °C) laikymo sąlygų reikalaujančių vaistų sandėliavimui.

Entafarmoje“ įrengtas vienintelis muitinės sandėlis Lietuvoje turintis Geros vaistų platinimo praktikos licenciją.

Visose sandėliavimo patalpose modernių technologijų pagalba nuolat palaikoma kambario temperatūra, o esant nuokrypiui įrengti specialūs temperatūros davikliai leis operatyviai atstatyti oro sąlygas sandėlyje. Tokie davikliai įrengti ir „Entafarmos“ vaistų pergabenimo automobiliuose, kurie visos kelionės metu kontroliuoja saugią oro temperatūrą.

Įmonės veikla licencijuota – „Entafarma“ turi didmeninio vaistų platinimo licenciją, licenciją didmeninei prekybai narkotiniais ir psichotropiniais vaistais bei vaistinėmis medžiagomis. „Entafarma“ veikla sertifikuota ir atitinka Geros Platinimo Praktikos taisyklių reikalavimus, įmonėje įdiegta ir sėkmingai funkcionuoja ISO 9001:2008 sistema.

Š. m. liepos 5 d. Valstybinė vaistų kontrolės tarnyba „Entafarmai“ išdavė Gamybos licenciją Nr. 0830, kuri leidžia į Lietuvą importuoti bei išleisti į rinką vaistus ir vaistinius preparatus iš Europos Sąjungai nepriklausančių šalių.

„Entafarma“ vaistų siuntas transportuoja ne tik į Baltijos šalis, bet ir į Armėniją, Azerbaidžaną, Baltarusiją, Gruziją, Kazachstaną, Moldovą, Mongoliją, Turkiją, Uzbekistaną ir kt.

Daugiau informacijos:Eglė Šliževičiūtė, „Publicum Sport“ projektų vadovė, tel. 8 698 26121, el. paštas: e.slizeviciute@publicum.lt

Nuotraukose:

1. Entafarmoje“ yra įkurtas farmacijos muziejus

2. Entafarmos“ generalinis direktorius Tauras Endriukaitis

3. Sveikatos viceministras Audrius Klišonis 

4. Vaistų gamintojai „Entafarmos“ pristatymo renginyje

 


PR

Farmacijos įmonės susiduria su dideliais vaistų srautais, prekių paskirstymu klientams, taip pat turi sandėlius ir didelį nuolat besikeičiančios informacijos srautą. Informacijos apdorojimas ir suvaldymas, tai kasdieninis ir neišvengiamas iššūkis su kuriuo susiduria farmacininkai. Deja, bet dažnai darbų vykdymas neišvengia problemų, nuostolių. Farmacijos įmonės siekdamos išvengti papildomų problemų sprendimo,turėtų pasirūpinti 3 Pl logistikos sandėlių valdymo sistema. Ji optimaliai leis valdyti prekių srautus bei juos tinkamai paskirstyti sandėlyje, taip pat fiksuoti atliekamas papildomas operacijas. Pažangus ir tinkamas vaistų sandėliavimas privalo būti užtikrintas kiekvienoje farmacijos įmonėje.

Lietuva , , , ,Comments are closed.

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra