Mitai apie internetinės reklamos priemones

Autorius: Data: 2017-02-24 , 06:00 Spausdinti

Mitai apie internetinės reklamos priemones

Skaitmeninis marketingas – greičiausias ir tiesiausias kelias į sėkmę. Juk egzistuoja tiek įvairių reklamos galimybių, kad kiekvienas pagal savo poreikius gali pasirinkti tą, kuri jam labiausiai tinka. Visgi, internetinės reklamos priemonės, kaip ir kiti populiarūs dalykai, yra apipinti mitais, kurie kartais gali trukdyti pasinaudoti galimybėmis. Svarbiausia jais netikėti, susirinkti teisingą informaciją ir palyginus skirtingas galimybes pasirinkti tą, kuri tikrai jums tinka ir patinka.

# 1 mitas – visos reklamos internete yra labai brangios

Internetinės reklamos priemonės yra labai skirtingos ir natūralu, kad skirtingos priemonės kainuoja skirtingus pinigus. Net ir tokiu atveju, jeigu Jūsų galimybės yra gana ribotos – nereikia pergyventi. Vistiek atrasite Jums tinkamą reklamos galimybę. O ji tam tikra prasme vistiek atneš kažkiek naudos. Jau geriau kažkas negu nieko.

# 2 mitas – pats galiu prižiūrėti socialinius tinklus

Socialinių tinklų priežiūra reikalauja darbo ir susikaupimo, reikalauja žinių, kurios padeda palaikyti labai artimus ryšius su klientais, kurie dažnai „seka“ Jus įvairiuose socialiniuose tinkluose. Jiems prižiūrėti yra būtina samdytis savo srities specialistus, kurie puikiai žino, kokia komunikacija padeda palaikyti gerus santykius su klientais.

# 3 mitas – reklama internete yra ne tokia veiksminga kaip spaudoje

Internetinės reklamos priemonės šiuo metu yra pats populiariausias būdas savo internetinį puslapį padaryti kur kas labiau žinomu. Natūralu, kad elektroninė prekybos vieta nebus reklamuojama laikraštyje, kadangi investicijos į tokio tipo reklamą Jums paprasčiausiai neatsipirks.

# 4 mitas – pats galiu prisitaikyti internetinės reklamos galimybę

Kadangi galimybių yra daug ir didžioji jų dalis labai detaliai aprašyta internete, žinoma, galite atrasti reikalingą informaciją internete ir pabandyti praktiškai pats prisitaikyti kokią nors reklamos galimybę. Tačiau kad ir kaip ieškotumėte – neatrasite smulkmenų, detalių, kurios ir padeda pranokti konkurentus.

# 5 mitas – tai melas, kad jos gali padidinti žinomumą

Kaip ir kiekviena kita reklama, kaip ir skaitmeninis marketingas, gali padėti Jums tapti kur kas labiau žinomu. Svariausia, kad ta reklama, kad ir kurią nuspręsite pasirinkti, būtų tinkamai pritaikyta. Tokiu atveju rezultatas tikrai bus.

# 6 mitas – skaitmeninė reklama padidins pardavimus

Reklama negali tiesiogiai garantuoti, kad pardavimai bus kur kas didesni. Tai susideda iš labai daug įvairiausių veiksnių, kurie ir daro įtaką jos veiksmingumui. Tačiau natūralu tai, kad kai konkretus internetinis puslapis tampa žinomesnis ir yra kur kas labiau lankomas, tuomet dažniausiai padidėja ir pardavimai. Taigi, negalima tiesiogiai teigti, kad pardavimai pakils, tačiau galima daryti prielaidą, kad taip bus.

# 7 mitas – šios reklamos priemonės yra tik laikinos

Yra labai daug skirtingų reklamų ir jų veikimas yra skirtingas. SEO paslaugos puslapiui yra naudingos labai ilgą laiko tarpą. Google AdWord, tuo tarpu, veikia trumpiau. Tiek, kiek laiko ji bus užsakyta. Taigi, laikinumas remiasi į tai, kokią reklamą pasirinksite.

# 8 mitas – mažas reklamos galimybių pasirinkimas

Skaitmeninis marketingas – viena plačiausių rinkodaros dalių. Šiuo metu galima pasirinkti iš labai daug skirtingų reklamos galimybių.

# 9 mitas – dabar visi jomis naudojasi, todėl efekto nebus

Kuo daugiau galimybių išnaudosite – tuo didesnė tikimybė, kad pralenksite konkurentus. Jeigu visiškai ignoruosite reklamą, tokiu atveju nebūsite matomas.

# 10 mitas – norint efekto reikia visų reklamų vienu metu

Nebūtinai, kadangi net ir viena reklama gali Jums atnešti labai daug naudos. Svarbiausia pasirinkti tą, kuri tikrai tiktų prie Jūsų galimybių.

Naujienos Reklama/Skelbimai Verslas Žiniasklaida ,Komentarai

traffix.lt

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra