Ministro Pirmininko Algirdo Butkevičiaus interviu „Žinių radijui“

Autorius: Data: 2013-02-07 , 11:24 Spausdinti

Premjeras Algirdas Butkevičius interviu „Žinių radijo“ laidoje „Pozicija“ kalba apie išaugusį gyventojų pasitikėjimą Vyriausybe, pramonininkų prognozuojamą kainų šuolį dėl minimaliosios mėnesinės algos (MMA) pakėlimo, naująjį renovacijos modelį, skalūninių dujų paieškų Lietuvoje perspektyvas, taip pat sveikatos ministro planuojamus pokyčius medicinos srityje.

Kalbėdamas apie išaugusį gyventojų pasitikėjimą Vyriausybe, premjeras teigia, kad tai yra „vilties ir pasitikėjimo reitingas“. „Tai įpareigoja dirbti susitelkus, atsakingai ir įgyvendinti duotus pažadus, kad situacija Lietuvoje gerėtų, kad būtų sprendžiamos ekonominės, socialinės ir kultūrinės problemos“, – sako A. Butkevičius.

Reaguodamas į pramoninkų teiginius, kad dėl Vyriausybės sprendimo iki 1000 litų padidinti MMA išaugo produkcijos savikaina, o tai lems kainų šuolį, Ministras Pirmininkas pabrėžia, kad pramoninkai visų pirma turėtų kalbėti apie darbo našumo didinimą, investicijų į gamybos priemones pritraukimą bei kapitalo atnaujinimą. Premjero teigimu, konkurencingumas negali būti keliamas žmonių darbo užmokesčio sąskaita. „Turime suprasti, kad norint turėti kvalifikuotą darbo jėgą Lietuvoje, turime galvoti, kaip didinti darbo pajamas“, – sako premjeras.

Komentuodamas skalūninių dujų paieškos Lietuvoje perspektyvas, Ministras Pirmininkas pabrėžia, kad būtina žinoti, ką turime savo žemės gelmėse, tačiau žvalgybos darbai neturi būti atliekami žmonių ir gamtos sąskaita.

Vyriausybė , , , , , , ,Comments are closed.

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra