Ministro Pirmininko Algirdo Butkevičiaus interviu „Žinių radijui“

Autorius: Data: 2013-05-16 , 12:08 Spausdinti

Ministras Pirmininkas Algirdas Butkevičius „Žinių radijo“ laidoje „Pozicija“ kalbėjo apie šią savaitę vykusius pasitarimus, susitikimus ir vizitus. 2013 m. gegužės 15 d. vykęs vizitas Prancūzijoje sukėlė ir vietos verslininkų susidomėjimą.

Kalbėdamas apie planuojamą šilumos ūkio pertvarką, premjeras teigė, kad šalies savivaldybės ras jai vykdyti reikalingų lėšų. „Šitos lėšos atsiperka per tam tikrą laikotarpį, taip pat sumažina savivaldybių biudžetų išlaidas žiūrint į perspektyvą“, – sakė A. Butkevičius.

Premjeras palaiko aplinkos ministro Valentino Mazuronio iniciatyvą baudas už aplinkos teršimą atliekomis didinti keliolika kartų. Pasak A. Butkevičiaus, tvarka turi būti, kad galėtume šitą sektorių – šiukšlių surinkimą, rūšiavimą, perdirbimą – efektyviau tvarkyti.

Ministras Pirmininkas laikosi nuomonės, kad Lietuvoje turi būti parengta nacionalinė kovos su alkoholio vartojimu ir rūkymu programa, „kurioje atsispindėtų kova su alkoholio vartojamu, rūkymu, pradedant mokyti vaikus darželiuose, mokyklose, organizuojant įvairiausias konferencijas“. Tokia programa turėtų būti ilgalaikė.

Ministras Pirmininkas Algirdas Butkevičius teigė nežinąs, dėl kokių priežasčių postą paliko „Versli Lietuva“ vadovas Paulius Lukauskas, ir artimiausiu metu tikisi sulaukti atsakymo į šį klausimą.

Jis taip pat išsakė savo nuomonę dėl kvalifikuotos darbo jėgos pritraukimo į Lietuvą, kitais aktualiais klausimais.

2013 05 16, Spaudos tarnyba

Vyriausybė , , , , , , ,Comments are closed.

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra