Ministro Pirmininko Algirdo Butkevičiaus interviu „Žinių radijui“

Autorius: Data: 2013-05-09 , 13:46 Spausdinti

Ministras Pirmininkas Algirdas Butkevičius „Žinių radijo“ laidoje „Pozicija“ teigė, kad mokesčių sistemą peržiūrinti darbo grupė, vadovaujama premjero patarėjo finansų klausimais Stasio Jakeliūno, tik pateikė savo pasiūlymus, tačiau juos būtina apsvarstyti ir politiniu lygmeniu – jie pateikti valdančiosios koalicijos Seimo frakcijoms, o Finansų ministerijai pavesta parengti teisės aktus dėl tų mokesčių pasiūlymų, kurie atitinka Vyriausybės programines nuostatas. Ministras Pirmininkas sakė nesuprantąs, kodėl darbo grupės atliktas darbas yra kritikuojamas ir nevertinamas.

Vyriausybės vadovas tikisi, kad Konkurencijos taryba pradės tyrimą dėl didėjančių degalų kainų, kurios auga, nepaisant mažėjančių naftos kainų. Šį klausimą kitą savaitę turėtų svarstyti ir Vyriausybė. „Mūsų nuomone, pirmiausia turėtų pasisakyti Konkurencijos taryba, jie turi tuos procesus stebėti nuolat ir pastebėti vykstančius pokyčius ir į juos sureaguoti“, – interviu „Žinių radijui“ sakė premjeras.

„Pozicijos“ laidoje Ministras Pirmininkas kalbėjo apie svarstomą galimybę nustatyti palankesnes lietuviškos medienos pardavimo sąlygas jos perdirbėjams. Jis taip pat išsako savo nuomonę politinių partijų ir kitais aktualiais klausimais.

2013 05 09, Spaudos tarnyba

Vyriausybė , , , , , ,Comments are closed.

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra