Ministro Pirmininko Algirdo Butkevičiaus interviu LRT radijui

Autorius: Data: 2013-05-07 , 13:16 Spausdinti

Ministras Pirmininkas Algirdas Butkevičius interviu LRT radijui, kalbėdamas apie darbo grupės dėl mokesčių sistemos pertvarkos pateiktus pasiūlymus, teigia, kad pridėtinės vertės mokesčio (PVM) lengvatos tikrai išliks vaistams ir šildymui.

Dėl VAE projekto – pasak premjero, Vyriausybė posėdyje apsispręs, ar dėl Visagino atominės elektrinės statybos bus kuriama bendra Baltijos valstybių bendrovė. „Vyriausybės posėdyje dar turi būti pateikta galutinė informacija, galutinis energetikos ministro pasiūlymas dėl tokios bendrovės reikalingumo ir tikslingumo. Nes kyla klausimas – mes turime VAE bendrovę, tai yra netgi pasiūlyta, kad šitą funkciją ta pati bendrovė gali ir atlikti“, – sakė Vyriausybės vadovas.

Apie derybas su Rusijos koncernu „Gazprom“ – A. Butkevičius sakė, kad šios bendrovės atstovai iki gegužės vidurio turi apsvarstyti Lietuvos pasiūlymus dėl mažesnių dujų kainų, po to vyks susitikimas ekspertų lygiu. Tačiau sąlygos dėl ES trečiojo energetikos paketo įgyvendinimo negali būti keliamos.

Ministras Pirmininkas interviu taip pat kalbėjo apie būtinybę bendradarbiauti su socialiniais partneriais, apie efektyvesnius būdus kovojant su šešėline ekonomika, kitais aktualiais klausimais.

2013-05-07, Spaudos tarnyba

Vyriausybė , , , , ,Comments are closed.

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra