Ministro Pirmininko A. Butkevičiaus sveikinimas šv. Kalėdų ir Naujųjų metų proga

Autorius: Data: 2014-12-25 , 16:03 Spausdinti

Pamažu senkant 2014-ųjų dienoms, pažvelgę į iškalbingus skaičius ir faktus, galime tvirtinti, kad nepaisant geopolitinės įtampos šie metai mums visiems ir Lietuvos ekonomikai buvo gana sėkmingi. Buvome susitelkę, atkaklūs ir kūrybingi.

Pastatėme suskystintų dujų terminalą Klaipėdos uoste – įgijome energetinę nepriklausomybę, todėl jaučiamės saugesni ir stipresni. Atsakingai pasiruošėme euro atėjimui, kuris, tikiu, bus patikimas bendražygis toliau kuriant mūsų krašto gerovę. Nugyvenome didelių darbų ir išbandymų metus, kuriuos sutvirtino nepaprastas Jūsų – Lietuvos žmonių – darbštumas, kantrybė ir valia. Už tai dėkoju Jums iš visos širdies.

Mielieji, tegul Jūsų šeimas, artimuosius ir bičiulius aplanko didžiosios Kalėdų šventės palaima, tegul lydi artumo, bendro buvimo džiugesys, didelio tikėjimo dvasia. Juk širdžių šiluma tirpdo sienas tarp žmonių, o pasitikėjimo jėga griauna jas tarp valstybių. Nuoširdžiai sveikinu Jus su Šventom Kalėdom ir Naujaisiais metais! Linkiu stiprios sveikatos, jėgų ir energijos. Drąsiai kurkime, nuoširdžiai dirbkime ir nepamirškime pasidalyti tuo, ką turime, su neturinčiaisiais. Šviesių Šventų Kalėdų Jūsų šeimoms ir artimiesiems, su artėjančiais 2015-aisiais!

Ministras Pirmininkas
Algirdas Butkevičius

Lietuva , ,Komentarai

traffix.lt

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra