Ministras Pirmininkas susitiko su Vilniaus vyskupais

Autorius: Data: 2013-04-12 , 13:45 Spausdinti

2013 m. balandžio 12 d. Ministras Pirmininkas Algirdas Butkevičius apsilankė Vilniaus arkivyskupijos kurijoje, kurioje susitiko su kardinolu Audriu Juozu Bačkiu, naujai paskirtu Vilniaus arkivyskupu metropolitu Gintaru Grušu ir Vilniaus arkivyskupijos vyskupu augziliaru Arūnu Poniškaičiu.

Susitikimo pradžioje premjeras padėkojo kardinolui A. J. Bačkiui už ilgus ir prasmingus arkivyskupo metropolito tarnystės metus, už šio iškilaus ganytojo nuopelnus Lietuvai, ypač už Bažnyčios artimumą ir jautrumą žmonėms. Linkėdamas kardinolui stiprios sveikatos, Ministras Pirmininkas išreiškė viltį, kad ir toliau kardinolo išminties žodis išliks svarbus ir reikalingas mūsų visuomenės gyvenime.

Premjeras taip pat pasveikino naujai paskirtąjį Vilniaus arkivyskupą metropolitą G. Grušą ir palinkėjo naujajam arkivyskupui visokeriopos kloties darbuojantis Lietuvos žmonių labui. Pasak Ministro Pirmininko, Vilniaus vyskupija padovanojo Lietuvai daug iškilių tikėjimo liudytojų, kurie per šimtmečius, neretai sunkiais istorijos momentais, puoselėjo ir gynė krikščioniškąsias ir tautines vertybes, tapo tikrais švyturiais dvasinio ir tautinio atgimimo kelyje, kovoje už Tėvynės laisvę.

Susitikimo metu apsikeista nuomonėmis įvairiais visuomenės gyvenimo klausimais, aptarta aktuali emigracijos problema. Vilniaus vyskupai Vyriausybės vadovui palinkėjo sėkmės darbuose, susijusiuose su artėjančiu Lietuvos pirmininkavimu Europos Sąjungos Tarybai.

Spaudos tarnyba

Andriaus Ufarto (BFL) nuotr.

Vyriausybė , , , , ,Comments are closed.

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra