Ministras D. Pavalkis pasveikino garbingą sukaktį švenčiantį akademiką prof. Zigmą Zinkevičių

Autorius: Data: 2015-01-08 , 15:15 Spausdinti

Švietimo ir mokslo ministras prof. Dainius Pavalkis dalyvavo Lietuvos mokslų akademijoje iškilmingame renginyje, skirtame akad. prof. Zigmo Zinkevičiaus 90 -mečio jubiliejui paminėti.

Sveikindamas jubiliatą, ministras Dainius Pavalkis pabrėžė jo mokslinės ir akademinės veiklos, išgarsinusios Lietuvą pasaulyje, svarbą.

„Tačiau kaip švietimo ir mokslo ministras labiausiai norėčiau Jums dėkoti už Jūsų indėlį į švietimo puoselėjimą Rytų Lietuvoje.

1996 – 1998 metai, kai Jūs vadovavote Švietimo ir mokslo ministerijai, išsiskyrė lietuviškų  Rytų Lietuvos mokyklų stiprinimu ir puoselėjimu. Jus net ir vadino Pietryčių Lietuvos švietimo ministru,”- sakė  D. Pavalkis. – Jūs tvirtai pasisakėte už tautinės mokyklos idėjas, patriotinį auklėjimą, skatinote tautiškų mokinių organizacijų, tokių kaip maironiečiai, kudirkaičiai kūrimąsi, vertybinį ugdymą mokykloje“.

Pasak ministro, labai simboliška, kad būtent Zigmas Zinkevičius atidarė vieną didžiausių šiame krašte Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio mokyklą. Ir buvo pasiekta, kad Rytų Lietuvoje kiekvienas vaikas ir suaugęs, kuris nori mokytis  lietuviškai, turėtų tokią galimybę.

 

Švietimo ir mokslo ministerijos

Komunikacijos skyrius

Kultūra Lietuva Renginiai , ,Komentarai

traffix.lt

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra