Ministerijoje lankėsi naujoji Japonijos ambasadorė Lietuvoje

Autorius: Data: 2012-03-14 , 13:40 Spausdinti

2012 m. kovo 14 d. krašto apsaugos ministrė Rasa Juknevičienė susitikusi su naujai akredituota Japonijos ambasadore Lietuvoje Kazuko Shiraishi aptarė Lietuvos ir Japonijos bendradarbiavimą Afganistane, padėkojo už šalies paramą atkuriant Goro provinciją.

„Dėkoju jums už Japonijos paramą atkuriant Afganistano Goro provinciją, kur veikia Lietuvos vadovaujama Provincijos atkūrimo grupė. Didžiulės Japonijos pastangos ir parama vystant šią vieną iš vargingiausių Afganistano provincijų yra labai svarbi“, – sakė krašto apsaugos ministrė.

„Japonijos ir Lietuvos bendradarbiavimas Afganistane – tai išmaniosios gynybos pavyzdys, kai darome tai, ką galime ir pasiekiame geriausią rezultatą,“ – sakė krašto apsaugos ministrė.

Susitikime aptartas regioninio saugumo klausimas, ambasadorė domėjosi NATO oro policijos misija Baltijos šalyse, šiuo metu kuriamos Lietuvos, Lenkijos ir Ukrainos brigados LITPOLUKRBRIG eiga.

Prieš atvykdama į Lietuvą ambasadorė Kazuko Shiraishi dirbo ministre patarėja, ėjo ambasadoriaus pareigas Japonijos ambasadoje Lenkijoje.

Alfredo Pliadžio nuotr.

www.kam.lt

Kariuomenė , , , , , , , , ,Comments are closed.

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra