Minipaskola – skaidresnė kreditų forma

Autorius: Data: 2013-04-26 , 09:44 Spausdinti

Mūsų šalyje paskolų teikėjų yra ne vienas ir ne du, tad žmonėms labai sunku pasirinkti, kuriam paskolos teikėjui įsipareigoti. Savo paslaugas Lietuvos rinkai suskubo pristatyti ir bendrovė „Ferratum Group“ – pirmaujantis Europoje paskolų teikėjas. Šiuo metu įmonės veikla išsiplėtė ir ji aptarnauja per 1,5 milijono klientų net dvidešimtyje valstybių ne tik Europoje, bet ir visame pasaulyje. „Ferratum“ įmonėje, Lietuvoje valdančioje svetainę www.minipaskola.lt, dirba gausybė kompetentingų specialistų, puikiai išmanančių darbą su finansais. Tuo tarpu tarptautinėje kompanijoje dirba per 220 specialistų. Kuo ši bendrovė skiriasi nuo kitų panašią veiklą plėtojančių įmonių? Pirma, ji yra inovatyvi ir atvira naujovėms.
Antra, įmonės vadovybė turi ambicingą plėtros planą ir ateities strategiją. Moksliškai įrodyta, kad įmonės, kurios neturi strategijos, bankrutuoja greičiau. Bendrovė taip pat per pastaruosius kelerius metus siekia tapti lydere teikiant kreditus. Įmonė įvardija savo stipriąsias puses, analizuoja trūkumus ir stengiasi juos pašalinti, kad paskolos klientams taptų kuo patrauklesnės. Beje, bendrovė patraukli ne tik privatiems klientams, bet ir smulkų verslą plėtojantiems verslininkams. Taip pat įmonę galima girti už skaidriai, be paslėptų sąlygų teikiamus kreditus – tai buvo bene didžiausias anksčiau veikusių kredito bendrovių minusas. Ne veltui ir vis daugiau lietuvių pasirenka narystę tinklalapyje www.minipaskola.lt ir skolinasi iš bendrovės „Ferratum“. Taip pat įmonės atstovai bet kurioje situacijoje elgiasi etiškai ir profesionaliai, stengiasi greitai sureaguoti į klientų pastabas ir pasiūlymus. Klientai, teigia įmonės vadovybė, ir yra pagrindinis stimulas dirbti ir tobulinti paslaugas.
Atsakingi skolintojai
Įmonė „Ferratum“, kaip kitos analogiškos įmonės, nesiūlo savo paslaugų 24 val. per parą ir 7 dienas per savaitę. Tai reiškia, kad kiekvienas besiskolinantysis turi laiko pasvarstyti, kaip ir kada galės grąžinti paskolą. Žmogus žinos ir visas rizikas, palūkanų normas – ši informacija nėra nuslepiama. Įmonės tinklalapyje www.minipaskola.lt galima rasti informacijos, kad, laiku negrąžinus paskolos, tai gali neigiamai paveikti kredito ir mokumo istoriją – ta aktualu tiems, kurie ateityje ims būsto ir kitas stambesnės vertės paskolas. Taigi rinkitės tą įmonę, kuri kviečia skolintis atsakingai.

LietuvaKomentarai

traffix.lt

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra