Miežiai – ką verta apie juos žinoti?

Autorius: Data: 2019-09-30 , 09:03 Spausdinti

Miežiai – ką verta apie juos žinoti?

PR

Mūsų dienomis yra labai daug įvairių maisto pasirinkimų ir jau galime ragauti pačias įdomiausias grūdines kultūras, atvežtas iš įvairiausių pasaulio šalių. Tačiau, net esant tokioms galimybėms, miežiai vis tiek yra ypač plačiai naudojami ir išlaiko savo populiarumą. Ši grūdinė kultūra yra žinoma žmonėms jau daugiau nei tūkstantį metų ir pagrinde buvo auginama šiaurės regionuose. Šiuo metu ši kultūra pagrinde yra auginama vidutinio klimato zonoje esančiose šalyse.

Miežiai yra mėgstami ir plačiai naudojami žmonių tiek daug metų tikrai ne veltui. Ši grūdinė kultūra puikiai tinka maisto produktų gamybai. Grūduose gausu naudingų žmogaus organizmui maistinių medžiagų, mineralų ir vitaminų. Taip pat, juose daug skaidulų bei baltymų. Nors baltymų šioje grūdinėje kultūroje yra mažiau nei, pavyzdžiui, avižose, jie vis tiek yra labai naudingi žmogaus sveikatai bei gerai savijautai.

Ši grūdinė kultūra taip pat yra mėgstama žmonių nuo senų laikų dėl to, kad ji puikiai tinka gyvulių pašarams ruošti. Šie grūdai yra naudingi ne tik žmogaus, bet ir gyvulio kūnui. Verta paminėti, kad miežiai gali būti žieminiai arba vasariniai. Priklausomai nuo to, jie gali tikti skirtingiems gyvulių tipams. Tam, kad derlius gyvulių pašarams būtų kuo gausesnis ir geresnis, jį reikia tręšti tinkamu metu priklausomai nuo grūdų tipo.

Reklama/SkelbimaiKomentarai

traffix.lt

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra