Mieli ir brangūs kolegos Vorutiečiai!

Autorius: Data: 2019-11-08 , 15:59 Spausdinti

Mieli ir brangūs  kolegos Vorutiečiai!

„Vorutą“  ir vorutiečius 30-ojo gimtadienio proga sveikino Trakų rajono merė Edita Rudelienė (centre)  ir merės patarėja Evelina Kislych-Šochienė (antra iš dešinės).

www.voruta.lt

Mieli ir brangūs  kolegos Vorutiečiai,

Gerb. kolega, redaktoriau Juozai Vercinkevičiau,

Nuoširdžiai sveikiname Jūsų kolektyvą, švenčiantį savo puikaus istorinio ir kultūrinio leidinio „Voruta“ 30 – metį. Nuo pirmųjų numerių sužavėjęs skaitytojus ir visus tuos dešimtmečius ištikimai ir profesionaliai leidžiamas laikraštis visuomet buvo patikimas šaltinis ieškantiems istorinių žinių, faktų, įžvalgų.

Belieka stebėtis kolegos, vyriausiojo redaktoriaus J. Vercinkevičiaus ištverme, įžvalgumu, gebėjimu visus tuos metus išlaikyti tvirtą laikraščio poziciją, įveikti visas krizes, suburti pasiaukojantį kolektyvą ir jam sumaniai vadovauti. Tuo pat metu Juozas nemažai laiko skyrė ir Lietuvos žurnalistų draugijos veiklai, buvo ir tebėra aktyvus mūsų profesinės organizacijos narys. O kur dar visas kitas leidybinis darbas!

Maloniai nustebino žinia, kad jau ateinančiais metais „Voruta“ keis savo rūbą – taps solidžiu žurnalu. Laukiame šio naujo  etapo, linkime puikių idėjų ir sprendimų, o visam kolektyvui – entuziazmo, tvirtos pilietinės pozicijos, profesinių aukštumų, ištikimybės spausdintam lietuviškam žodžiui.

Lietuvos žurnalistų draugijos

Centro valdybos vardu,

Gražina Viktorija Petrošienė

Naujienos , ,Komentarai

traffix.lt

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra