Mieli bičiuliai,

Autorius: Data: 2014-05-28 , 16:57 Spausdinti

Šių metų gegužė Lietuvai buvo labai svarbi ir šiandien jau galima pasveikinti mus su tuo, kad Lietuva pasirinko teisingai – išliksime dabartiniame kelyje, kuriame svarbiausi dalykai – aiški pozicija neprognozuojamos Rusijos atžvilgiu ir energetinės nepriklausomybės darbų tęstinumas. Pirmiausiai džiaugiuosi Prezidentės Dalios Grybauskaitės pergale – mūsų visų laimėjimu. Taip pat labai džiugu ir dėl TS-LKD sėkmės. Tikiuosi, kad mūsų atstovai Europos Parlamente dirbs produktyviai ir energingai. Viliuosi, kad tie darbai, kurie buvo pradėti anksčiau, ginant mūsų valstybės interesus, bus tęsiami.

Jums labai dėkoju už susitelkimą ir pagalbą šiuose rinkimuose. Ačiū už Jūsų paramos parašus kandidatams, už pagalbą agituojant, už begalę nuoširdžių laiškų ir gyvų patarimų.

Labiausiai noriu padėkoti už mūsų draugystę. Per tuos 5 metus drauge nuveikėme tikrai daug – Lietuvos balsas Europos Sąjungoje tapo dar stiprensis, mūsų problemos tapo labiau suprantamos. Jūs padėjote man augti ir išmokti daug svarbių dalykų. Ačiū tiems, kas savo palaikymu ir balsais išreiškėte pasitikėjimą man ir tokiu būdu įvertinote mano darbus Europos Parlamente. Visą šį laiką dirbau nuoširdžiai ir iš visų jėgų – pusę savaitės Europos Parlamente, pusę savaitės Lietuvoje.

62 tūkstančiai 693 Jūsų balsai! Tai 20 tūkstančių daugiau, nei prieš penkerius metus. Vadinasi, kiekvieną dieną įgijau po 11 bičiulių:) Noriu pasidžiaugti ir balsais iš Briuselio – pirma reitingo vieta reiškia didelį įvertinimą ir rodo, kad su visa lietuvių bendruomene Briuselyje visą kadencijos laikotarpį tikrai šauniai dirbome Lietuvai!:)

Akimirksniu prabėgę penkeri metai buvo įtempti ir įdomūs tiek man, tiek mano komandai, kuriai esu labai dėkinga. Ačiū Jums už šį laiką drauge.

O tobulintinų dalykų mūsų kasdieniame gyvenime išliks visada. Ir prie gerų, gražių pokyčių galime prisidėti kiekvienas, nežiūrint į tai, kokį darbą dirbame.

Iki pasimatymo,

Radvilė Morkūnaitė-Mikulėnienė

EP: Radvilė Morkūnaitė , , , , ,Comments are closed.

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra