Metalo apdirbimas – paslauga, kurią verta rinktis

Autorius: Data: 2020-01-07 , 11:14 Spausdinti

Metalo apdirbimas – paslauga, kurią verta rinktis

PR

Metalo apdirbimas, naudojant pažangiausius technologinius sprendimus ir naujausią įrangą – itin paklausi šių dienų paslauga, leidžianti tinkamai apdoroti bet kokios rūšies metalą. Ne paslaptis, kad apdirbant metalą, galima visiškai pakeisti jo savybes. Tačiau, kad metalas būtų profesionaliai apdirbtas, reikia parinkti gerą būdą (poliravimą, šlifavimą, šratavimą, smėliavimą, stiklavimą, anodavimą, galvanizavimą, chromavimą ar kt.). Kiekviena naudojama technika ir atitinkamos priemonės suteikia galimybę dirbti skirtingu greičiu, skirtingais pajėgumais, skirtingomis sąnaudomis ar tikslumu. Be to, kiekviena priemonė yra skirta atlikti tam tikriems specifiniams metalo apdirbimo veiksmams.

UAB „Mechaniniai komponentai“ komanda, reaguodama į rinkos poreikius, siūlo daugybę metalo apdirbimo būdų, apie kuriuos sutiko papasakoti plačiau. Pavyzdžiui, jei reikia metalą paversti ilgaamžiškesniu, apsaugoti jį nuo korozijos ir įvairių neigiamų aplinkos veiksnių, efektyviai pakeisti metalo savybes, tuomet tinkamiausias metalo apdirbimo būdo pasirinkimas – poliravimas. Šio proceso metu metalo paviršiui suteikiamas itin didelis glotnumas, kuris apsaugo nuo dulkių kaupimosi, drėgmės susidarymo, todėl metalas gali būti tinkamas eksploatuoti ilgesnį laiką.

Jeigu reikia išvalyti metalo liejinius ar išbaigti detales, puikus pasirinkimas – metalo šlifavimas. O jei norima restauruoti metalo paviršių, pašalinti rūdis ar įvairias apnašas, tuomet rekomenduojama išbandyti šratavimą.

Dar vienas labai populiarus metalo apdirbimo būdas – anodavimaselektromechaninis procesas, kurio metu aliuminis padengiamas apsauginiu oksidų sluoksniu. Šis metalo apdirbimo būdas išlygina metalo paviršių, paverčia jį tvirtesniu ir tvaresniu, atspariu oksidacijai, korozijai bei greitam dėvėjimuisi.

Yra ir daugiau metalo apdirbimo būdų – apie juos vertėtų išmanyti daugiau ir pasirinkti tokį, kuris geriausiai atitinka Jūsų poreikius:

  1. Terminis metalo apdirbimas, kuomet išgaunamos norimos metalo savybės. Šio proceso metu yra sukuriami specialūs procesų deriniai, kai esant aukštai temperatūrai lydiniuose įvyksta reikiami fiziniai-mechaniniai pokyčiai, tačiau cheminė medžiagos sudėtis išlieka nepasikeitusi.
  2. Galvanizavimas, kai metalinis paviršius aptraukiamas kitu metalu ir gaminiui suteikiama itin didelė apsauga nuo aplinkos poveikio.
  3. Chromavimas, kai metalo gaminys praturtinamas reikalingomis savybėmis – tampa itin kietas, tvirtas atsparus pirštų paliekamoms dėmėms. Chromavimas nesunkiai gaminį paverčia labai ilgaamžišku, tereikia tinkamai jį prižiūrėti, laikantis specialistų duotų priežiūros rekomendacijų.
  4. Smėliavimas, kuris leidžia labai kruopščiai ir profesionaliai nuvalyti metalo paviršių. Paprastai smėliavimas tampa populiariausiu pasirinkimu tuomet, kai reikia atnaujinti įvairius metalinius paviršius, pavyzdžiui, vamzdynus, cisternas, metalo konstrukcijas, laivų korpusus ir t. t. Taip pat smėliavimas gali būti naudojamas ir medienai valyti – dažams, gruntui bei kitoms medžiagoms pašalinti.
  5. Stiklavimas – dar vienas metalo apdirbimo būdas, padedantis gaminius atnaujinti ir nuvalyti. Toks metalo apdirbimas šalina apnašas ar dažų sluoksnį, medžiagą paverčia švaria ir lygia.

Tad metalo apdirbimo būdų yra daug ir įvairių. Tik kaip išsirinkti, kur kreiptis, kad paslauga būtų suteikta profesionaliai ir kokybiškai? Atsakymas paprastas – pasirinkti geros reputacijos įmonę. Uždarojoje akcinėje bendrovėje „Mechaniniai komponentai“ dirba patyrusi komanda, kuri žino, kad su metalu reikia dirbti itin atsargiai, žinoti įvairias subtilybes, padedančias nepažeisti ar nedeformuoti (pernelyg neištempti) medžiagos paviršiaus, nepakeisti gaminio matmenų. Kad gaminys neprarastų savo estetinės išvaizdos turi būti paisoma metalo apdirbimo reikalavimų, pasirenkami tinkami įrenginiai ir priemonės.

UAB „Mechaniniai komponentai“ paslaugos – branginantiems savo laiką ir norintiems tobulų rezultatų. Kvalifikuoti meistrai visus metalo apdirbimo darbus atliks tiksliai ir pagal kiekvieno kliento pageidavimus, apdirbs net ir labai sunkiai pasiekiamas metalinių paviršių vietas ir leis džiaugtis puikia suteiktos paslaugos kokybe.

 

Reklama ,Komentarai

traffix.lt

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra