Menininkai kviečiami dovanoti po angelą Anykščių muziejui

Autorius: Data: 2010-01-10, 07:33 Spausdinti

Anykščių muziejaus darbuotojai prašo menininkų prisijungti prie iniciatyvos dovanoti savo sukurtus angelus.
 
Pirmasis šalyje angelų muziejus Anykščiuose atidarytas liepą. Jo ekspozicijos pradžia tapo privati sukauptų angelų kolekcija.
 
Per šimtą angelų – didžiąją dalį kolekcijos skulptūrų, tapybos ir grafikos kūrinių muziejui padovanojo išeivė Beatričė Kleizaitė–Vasaris, kultūros veikėja, po nepriklausomybės atkūrimo sugrįžusi į Lietuvą.
 
Apie muziejų skaitykite čia.

Turtingoje kolekcijoje yra profesionalių menininkų Leonardo, Simo ir Tado Gutauskų, Marijaus Piekuro, Rimo Zigmo Bičiūno, Juditos Židžiūnienės, Telesforo Valiaus, Aloyzo Stasiulevičiaus, Leonardo Striogos ir kitų kūriniai, tautodailininkų L. Ivaškevičiaus, V. Liatuko, A. Petrulio, A. Linčiūtės rankomis ir širdimi sukurti angelai.

 
„Naujai ekspozicijai patalpos jau yra, nes anykštėnai tikėjosi ir tikisi, kad į šį muziejų suskris dovanoti angelai iš visos Lietuvos.
 
Altruistiškam poelgiui – padovanoti savo sukurtą angelą Anykščių muziejui – kviečiame visus Lietuvos profesionalius menininkus ir tautodailininkus, kultūros ir meno institucijas“, – kreipiasi Angelų muziejaus darbuotojai.
 
R. Vilimo (BFL) nuotr.
 
www.lrt.lt

Sena VorutaSusiję straipsniai

Comments are closed.

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra