Mėgstamiausi vokiečių fotografo modeliai – krokodilai

Autorius: Data: 2011-06-09 , 15:10 Spausdinti

Panevėžio fotografijos galerijoje atidaryta Uvės Abramovskio (Liunenas, Vokietija) fotografijų paroda „Atrastasis Uvės pasaulis“.

Kelionių magija pakeri kiekvieną smalsų, įspūdžių ištroškusį žmogų. Tolimų šalių egzotika vilioja vėl keliauti. Puiku, kai keliautojas savo potyriais, pamatytais vaizdais nori pasidalinti su kitais, todėl viską fiksuoja vaizdo kamera ar fotoaparatu. Toks yra vokietis fotografas Uvė Abramovskis iš Liuneno, kuris įvairiose šalyse atrastą egzotišką gamtos pasaulį įamžino fotografijose.

U. Abramovskis gimė 1956 metais Vokietijoje. Įgijęs techniko geodezininko išsilavinimą, nusprendė nesiimti šio kabinetinio darbo ir nutarė pasirinkti tikrai nenuobodžią policininko profesiją.

Po studijų policijos mokykloje vienus metus U. Abramovskis dirbo Bonoje, o nuo 1980 metų iki šiol – Liūneno miesto policijoje.

Nuo jaunystės U. Abramovskis pamėgo keliones. Iš pradžių išmaišė visą Europą, o paskui susižavėjo Azijos šalimis: Šri Lanka, Sumatra, Malaizija, Tailandu ir Turkija. Vėliau jis apkeliavo Afrikos kraštus: Keniją, Zambiją ir Tanzaniją.

Būdamas 30-ies U. Abramovskis ėmėsi fotografijos. Kadangi Uvė labai myli gamtą, jį domina kiekvienos šalies flora bei fauna, kurias ir įamžina savo nuotraukose. Kelionėse jį žavi krokodilai – mėgstamiausi fotografo modeliai.

U. Abramovskiui labiausiai patiko Šri Lanka – ją aplankė jau 8 kartus. Išėjęs į pensiją jis svajoja ten praleisti savo gyvenimo saulėlydį.

Ryšių su visuomene skyriaus ir Dailės galerijos inf.

www.panevezys.lt

Panevėžys , , , ,Comments are closed.

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra